Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Mám pro vás dobrou zprávu!

VYRÁBÍME PENÍZE! KDO SE PŘIDÁ?

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, která mají sílu změnit váš život!

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. Ono "vyrábíme peníze" je lehká nadsázka, ale zjistíte, že je blízká realitě!

Právě proto vznikla moje zbrusu nová kniha, kterou dnes můžete získat i vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro vás!

Vyrábíme peníze, můžete se přidat!

4.9 ★★★★★ na základě více, než 1 000 recenzí

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není dělat „nic“ a pouze sekat prachy… Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha: 

ŽIVOT NA BURZE

Knihu si před vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 5 970 Kč

Kniha je v akci pouze omezený čas ještě  ➮  

Možná byste chtěli vědět, jak je to technicky a legálně možné "dělat na burze peníze" lehce mimo systém?   

Nikdy to nezjistíte, dokud si tuto knihu nepřečtete! Je pravdivá, z praxe a ze života. Jinou podobnou nenajdete. Nekopíruji, prostě si to zjistěte!

Řekl bych → je to zajímavé know-how! Hodně lidí o tom sní, pouze málo jich to dokáže!

Jenže pokud zjistíte, jak na to, vím, že začnete plánovat útěk ze zaměstnání, či náročného podnikání, až zjistíte, že to jde dělat jinak...

Právě teď můžete v akci získat novou knihu za nejlepší cenu se zvýhodněním 67 % a doručením zdarma s bonusy v hodnotě 5 970 Kč

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supprotbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

Právě teď můžete v akci získat novou knihu za nejlepší cenu se zvýhodněním 67 % a doručením zdarma s bonusy v hodnotě 5 970 Kč

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!