ŽIVOT NA BURZE a (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Akce "kniha zdarma" byla ukončena!

BRZY SI BUDETE MOCI KNIHU OPĚT OBJEDNAT! 

Knihu Život na Burze zdarma již není možné objednat! 

Připravujeme pro Vás v brzké době druhé vydání, knihu si můžete koupit. Pro více informací sledujte naše stránky a Vaši emailovou schránku. Budeme Vás informovat! 

"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy

PROVĚŘENÉ ŘEŠENÍ, JAK "VYRÁBĚT PENÍZE"

Jsou to prověřené návody a postupy, která mají sílu změnit Váš život!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není dělat „nic“ a pouze sekat prachy… Je třeba peníze vydělat, a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" 

- Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

 

4.9 ★★★★★ na základě více, než 1 000 recenzí

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!