Chcete získat finanční svobodu a nezávislost a žít život podle sebe?

ZBRUSU NOVÁ DVOJKNIHA!

Jak dělat peníze, získat čas a svobodu, a přitom pracovat méně, ale chytře?

Víte, že 93 % procent lidí nemá peníze, čas ani svobodu tak, jak by chtěli, protože nevědí to, co zná jen 7 % vítězů?!

Zjistěte, proč si tyto postupy k chytrému podnikání na burze a cestu k finanční nezávislosti spolu se mnou zvolily tisícovky lidí a jak to udělali!

Slevu více než 50 %, doručení zdarma a bonusy získáš ještě:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Když jsem začal v 90. letech podnikat, viděl jsem v tom cestu ke svobodě, k seberealizaci a k penězům. Měl jsem velké sny, jak si pořídím dům, lepší auto, procestuji svět a připravím podmínky pro lepší život sobě i své rodině.

Jaká byla realita?

Díky podnikání se mi splnilo vše, po čem jsem toužil. Moje svoboda a peníze byly ale draze vykoupeny časem, energií, stresy i zdravím. Prožil jsem hodně, ale byl to život hektický s dopadem na rodinu a soukromý život. Peněz jsem měl více než kdykoliv před tím. Ale...

Ale říkal jsem si, jaký smysl má život ve stresu, s nedostatkem času pro rodinu a přátele? Proč musím bojovat s nepřátelským prostředím společnosti, systému a okolností? Má smysl se honit za růstem podnikání a za penězi, když vám děti rychle vyrůstají a ztrácíte šťastné dny osobní pohody, které by se daly žít jinak?

Když mi do cesty přišla tato příležitost, rozhodl jsem se svůj osud změnit!

Pochopil jsem, že obchodování na burze je také podnikání. Je to čistá hra s penězi, ke které nepotřebuji žádná povolování, papíry ani složitosti klasického podnikání. Je to práce s penězi. Je o dovednostech, pochopení, plánování a podnikatelské akci. Abych na burze vydělal peníze, musím vědět, jak na to. Musím mít strategii a musím mít na burze peníze. Pochopil jsem tuto příležitost jako alternativu ke svému podnikání a jako cestu k větší svobodě a k nezávislosti. 

Můžete být podnikatelé a vnímat to podobně. Vlastně ale ani být podnikatelé nemusíte, pokud tuto zkratku k penězům pochopíte! Trvalo mi to několik let, než jsem pro sebe našel ten správný přístup a systém pro podnikání na burze. Vám to může trvat pár měsíců, pokud si pořídíte mou knihu. Je jedno, zda dnes pracujete, nebo podnikáte. Není důležité, co děláte dnes. Důležité je, co chcete dělat se svým životem a se svými penězi zítra.

Udělejte první krok! Nelekněte se tématu a objednejte si mou novou dvojknihu:

ŽIVOT NA BURZE
LEHCE MIMO SYSTÉM

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl! 

Kniha je více příběhová. Odhaluji zde okolnosti svého působení na burze. Cestu učení, výhry i prohry. Poučení a inspirace, odpovídám na otázky PROČ to dělat. Motivace je klíč k úspěchu!

Dozvíte se, jak vznikalo naše know-how a proč jsou naše postupy jedinečné. Můžete je následovat! Bude Vás to bavit!

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Základy, které potřebujete do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Tento byznys a možnost vydělávání peněz jsou z mnoha důvodů většině lidí utajeny. Tato část knihy pojednává nejen o tom, jak si můžete příležitost odtajnit, ale zejména o tom, jak naše podnikání funguje, jak na burze děláme peníze a jak začít!

Kniha tedy odpovídá na otázky JAK. Bez jejich znalostí to raději na burze nezkoušejte!

Co znamená: Lehce mimo systém

Většina lidí vydělává peníze tak, že prodává svůj čas jiným lidem. Nejenže přicházejí o svůj čas, ale mají do jisté míry i omezený přísun peněz. Existuje způsob, jak žít svůj život tak, abyste měli dostatek peněz, hodně času a tím i nezávislost. 
 
Vzdělávací systém učí lidi pracovat za účelem finančního zajištění, ale už nás neučí, jak s penězi nakládat, jak je dělat jinak, jak mít více svobody. Podle tohoto systému je nastavené vzdělání, částečně i výchova. 90 % lidí jsou tam, kde je chcemít systém. Ale často nejsou tam, kde by chtěli být oni.
 
Dává to smysl a jak se říká "bez práce nejsou koláče". Někdo musí pracovat, aby měl na koláče a někdo ty koláče musí upéct. Kdyby všichni byli lehce mimo systém, tak se vše zhroutí, a proto o jiném způsobu dělání peněz ví jen velmi málo lidí. 

93 % lidí, kteří tento způsob vyzkoušeli, tak neuspěli. Chyběla jim motivace a neměli správně nastavené myšlení. Proto se zde pohybuje jen 7 % úspěšných, kteří ví jak na to! Našli si svou cestu lehce mimo systém!

Děláme peníze jinak

Správné vzdělání a motivace dokážou chytré lidi nasměrovat k lepšímu životu!

Máte chuť žít finančně svobodný a nezávislý život,

ve kterém si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte sny, podnikáte s lehkostí a když se si jej uvědomíte, jste nadšení, že toto je ten váš vysněný život?

Lidé mi někdy říkají, že burza je jen o penězích. A mají pravdu. Na burze vydělávám peníze, které dávám zpět do ekonomiky, zaměstnávám tím lidi, platím daně, jsem prospěšný. A mohu svobodně dělat to, co mě baví a mohu to dělat tak, že z toho mají užitek lidé kolem mě a nemusím se ohlížet pouze na peníze. V tom je svoboda!

Pořád se považuji za normálního podnikatele, který si pouze našel pro sebe tu správnou tržní niku. Smysl každého podnikání je generovat zisk. Měřitelným parametrem úspěchu jsou peníze. Za peníze mohu žít lepší život, plnit si své sny, dopřát si, co potřebuji. Mohu pomáhat jiným lidem, protože si to mohu dovolit a drobné neřešit. To je nezávislost! 

Součástí mého vysněného a realizovaného života je cestování a užívání času smysluplným způsobem. Sám si určuji, kdy pracuji, kdy odpočívám, kdy se bavím, kdy a jak si užívám s rodinou, či s přáteli. To je volnost!

Nemusím řešit pracovní dobu, zákazníky, úředníky nebo složitosti dnešní doby. Podnikám lehce mimo systém a mám ve svém podnikání přátele, parťáky. Vidím smysl ve vzdělávání lidí a v budování komunity v podnikání, které mě baví, naplňuje a hlavně vydělává peníze. V tom vidím poslání!

Od té doby, co jsem na burze, jsem procestoval desítky zemí, postavil dva domy, strávil jsem s rodinou přes 300 týdnů dovolené. Díky podnikání na burze žiju život snů. Dělám, co mě baví a vím, kde jsou moje peníze. To zjistíte i vy v mojí knize, jak na to! Stačí si ji pořídit!

Kniha ve vás zažehne touhu si tuto cestu vyzkoušet. Nepodaří se to sice každému, ale jinak nikdy nezjistíte, zda to můžete být právě vy, kdo uspěje! 

Mým velkým přáním je, abyste si doplnili vzdělání, které systém lidem neposkytuje a v oblasti peněz a kvality života udržuje lidi v nevědomosti!

✓ Mým velkým přáním je, abyste si naladili mysl na peníze a abyste šli za svými sny zkratkou, ale vědomě a s jasnou vizí, že to můžete dokázat!

✓ Mým velkým přáním je, abyste v této knize našli inspirace, řešení, směr a postup k tomu, co opravdu v životě chcete. Peníze nejsou špatné. Peníze jsou důležité, aby se sny a vize mohly naplnit. Jděte na to!

V této knize vám chci ukázat nejen prověřené návody a postupy, jak na burzu a peníze. Ale zejména to, že podnikání na burze pro vás může být řešením, cestou a příležitostí k tomu nejjednoduššímu podnikání s penězi, o kterém vím. Je to cesta k finanční svobodě k nezávislosti a já vás o tom rád přesvědčím!

Jaká bude ta vaše cesta?

Finanční svoboda a nezávislost, čas pro sebe a skvělý život nejsou to, co systém podporuje. 

Musíte to vědět! Máte na výběr: 

× Hodně práce, málo času, peněz i svobody
    nebo
Málo práce, hodně času, peněz i svobody! 

Můžete žít v pasti systému nebo lehce mimo systém. Jaká bude vaše cesta? 

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS
ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Dvě knihy v jedné dvojknize!

Toto jsou názvy zbrusu nových knih, které můžete mít ve své knihovně jako jedni z prvních!
Napsal jsem je pro Vás!

Objevte náš svět LEHCE MIMO SYSTÉM!

Provedu Vás nejen světem burzy, burzovních spekulací a podnikání, ale přidávám příběhy, inspirace,
možná řešení a návody pro životní styl, který baví mě a moje parťáky na burze!

Je to naše cesta k finanční svobodě a nezávislosti. Umožňuje nám žít život podle sebe, mít svůj čas a odpovědnost ve svých rukou. Přečtěte si obě knihy, které jsem dal do jednoho svazku - dvojknihy.

Naučte se vidět budoucnost dříve než ostatní a vydělávejte na tom!

Jirka Mazur

OHLASY A REFERENCE

Podívejte se, co říkají na knihu ti, kdo ji již měli v ruce!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

3 bonusy

Dnes vám k dvojknize zdarma přidám:

3 HODNOTNÉ BONUSY, KTERÉ NELZE
JINDE A JINAK ZÍSKAT

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika
  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup vám ušetří čas a peníze a usnadní vaše začátky.
 • BONUS 2: O investování a svobodě
  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si narovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.
 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali
  Seznámím vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata dvojknihy o aktuální dění, vtáhnu vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Každý z těchto bonusů si cením na částku 990 korun, to jest dohromady 3 x 990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy v celkové hodnotě 2 970 korun k dvojknize pouze dnes zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu vám dnes k dvojknize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 3 000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata dvojknihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

Objednejte si dnes mou zbrusu novou dvojknihu za méně než 50 % ceny! Plus balné a poštovné pro Vás zdarma! 

Dvojknihu budu prodávat za cenu 434 korun plus DPH (celkem 477 korun). Dnes pro vás mám tuto knihu za méně než 50 %, to jest za 197 korun + DPH. Jistě jsou to pro Vás drobné peníze a nám pomohou uhradit náklady na tisk a doručení. Balné a poštovné máte ode mne v této akci zdarma! Jde o formát B5 a více než 300 stran textu. Máte moji garanci kvality i vrácení ceny. Pokud se Vám kniha nebude líbit a vrátíte nám ji nepoškozenou, vrátím Vám peníze bez dalších otázek!

 • Za méně než 50 % ceny
  To jest za částku 197 korun (9,80 EUR) místo plné ceny 434 korun (19,80 EUR)
 • Dnes náklady na doručení ZDARMA
  Dnes za Vás zaplatíme 97 korun (3,80 EUR) za náklady doručení, balné a poštovné
 • Odeslání do 14 dnů
  Dvojkniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání
 • Garance kvality obsahu a vrácení peněz
  Vrátím vám peníze bez dalších otázek, pokud zjistíte, že není pro vás! Vím, že si to mohu dovolit, jsem si jistý kvalitou obsahu a přínosem pro vás. Potvrzuji to mí klienti a čtenáři knihy. Ještě ji nikdo nevrátil!

Objevte i Vy náš svět

LEHCE MIMO SYSTÉM

PŘIDEJTE SI K DVOJKNIZE DOPLNĚK #1

Dnes můžete k dvojknize získat můj (tajný) doporučující návod:

"ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze"

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Dnes zaplatíte místo 3 000 Kč
pouze 487 korun
+ DPH!

Tento návod si k dvojknize kupuje 42 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Dnešní nabídka je fér!

O čem je zbrusu nový (tajný) doporučující návod
"ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ 7 kroků pro úspěšný start na burze"

Připravili jsme pro začátečníky nový návod k tomu, jak začít na burze rychle a efektivně. Vím, že vám ušetří desítky, nebo spíše stovky hodin experimentů. Na některé postupy byste možná sami nepřišli vůbec. Tento návod obsahuje text s návody a obrázky s jasným postupem, jak začít na obchodní platformě bez rizika v podmínkách reálných trhů. Veškerý obsah doplňujeme 7 instruktážními videonávody. Je to blbuvzdorný start, který oceníte!

Získáte účinné ziskové sekvence myšlení na burze, pokud si vhodně uložíte tento "software" do hlavy! Vím, že tento návod má hodnotu času a tisíců korun. Mimo tuto nabídku jej budeme prodávat za 3 000 korun, dnes jej máte za 487 korun + DPH. Pouze pro Vás mám právě dnes tuto skvělou nabídku. Začněte na burze rychle, zkratkou, s jednoduchými a srozumitelnými návody. Tuto nabídku ode mě nikde jinde nedostanete! Dnes ji můžete prostě využít!

DŮLEŽITÉ: Je to na Vás, zda si k průvodci pro PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl tento návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ pořídíte. Vím, že je to dobrá investice, která Vám ušetří desítky, možná stovku hodin času a také obsahuje pár vychytávek, na které byste možná sami vůbec nepřišli. Určitě oceníte!

PŘIDEJTE SI K DVOJKNIZE DOPLNĚK #2

Dnes k dvojknize můžete získat slevový voucher

"Zlatou vstupenku"

Cílem voucheru je usnadnit Vám cestu k burzovnímu vzdělávání. Dnes zaplatíte 200 korun + DPH a my Vám zašleme částku 2 000 korun ihned poté, kdy do konce roku 2022 voucher uplatníte!

Dnes zaplatíte místo 2 000 Kč
pouze 200 korun
+ DPH!

Nečekejte již na nic a objednejte si dvojknihu

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

VAŠE OBJEDNÁVKA

Je pro vás k dispozici již jen:

ANO, CHCI OBJEDNAT DVOJKNIHU

dnes místo 477 Kč pouze za 197 Kč + doručení zdarma 

Knihu můžete objednat v libovolném množství kusů a udělat radost i někomu jinému!

Nečekejte již na nic a získejte dvě knihy v jedné, které Vám ukážou směr a cestu k životnímu stylu úspěšného podnikání na burze...

ANO, CHCI SI OBJEDNAT DVOJKNIHU 

jen za cenu jednoho zákusku, 197 korun a vím, že dostanu slevu 236 korun z ceny knihy, doručení v hodnotě 97 korun zdarma, dále zdarma bonusy v hodnotě 5 970 korun (celkem ušetřím částku 6 303 korun) a že si navíc mohu objednat:

 • (Tajný) návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze za cenu 487 korun místo plné ceny 3 000 korun.
 • Voucher ZLATÁ VSTUPENKA za 200 korun v nominální hodnotě 2 000 korun nebo 80 EUR

Vím, že za cenu 197 korun dvojknihy s bonusy, pořizovací ceny návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ a voucheru ZLATÉ VSTUPENKY dnes za 197 + 487 + 200 korun získám hodnotu v celkové výši 6 303 plus 5 000 korun, tj. celkem 11 303 korun. 

Částky jsou uvedeny bez DPH.

REKAPITULACE:

DVOJKNIHA ZA MÉNĚ NEŽ 50% CENY
Život na burze / (Tajný) Expertní byznys

Dnes místo 477 Kč pouze za 197 Kč!

3 BONUSY ZDARMA 
Bonus 1: Začínáme bez rizika
Bonus 2: O investování a svobodě
Bonus 3: Ti, kdo to dokázali

Dnes místo 3 x 990 Kč (2 970 Kč) pouze k dvojknize zdarma!

BONUS ZDARMA - PRŮVODCE PRO
"PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl"

Dnes místo 3 000 Kč pouze k dvojknize zdarma!

PŘIDEJTE SI K DVOJKNIZE DOPLNĚK #1
(Tajný) návod "ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze"

Dnes místo 3 000 Kč pouze za 487 Kč!

PŘIDEJTE SI K DVOJKNIZE DOPLNĚK #2 
Slevový voucher "ZLATÁ VSTUPENKA"

Dnes místo 2 000 Kč pouze za 200 Kč!CELKOVÁ HODNOTA 11 330 Kč !!!

Dnes místo 11 330 Kč pouze za 197 + 487 + 200 Kč!

Vyplňte fakturační údaje

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzů HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory!

Upozornění:

 • Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání.
 • Bonusy k dvojnize zdarma - odkaz na ně a postup najdete v textu knihy!
 • Přístup k doplňkovému "minikurzu" a (tajnému) návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ získáte ihned po zaplacení!
 • Potvrzení o získání voucheru ZLATÁ VSTUPENKA dostanete po zaplacení, využít jej můžete v průběhu roku 2022!

Autor:

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Ještě pár informací k dvojknize...

Takto vypadá obálka dvojknihy, alias "přečtěte jednu a otočte!"

Dvojkniha

Jsem nadšen, že Vám dnes mohu nabídnout knihu, jejíž obsah byl doteď veřejnosti zcela utajen! 

Tuto knihu si můžete objednat pouze z této stránky, neplánuji její prodej v knihkupectví. Dnes ji máte za cenu lístku do kina, za 197 korun a po této akci vrátím její cenu na částku 477 korun. Její obsah si ale cením podstatně výše! A dnes za vás uhradím náklady na doručení a poštovné, plus přidám 3 hodnotné bonusy v ceně 2 970 korun a online PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl. Tento "minikurz" prodávám za 2 990 korun a vy jej dnes získáte také zdarma jako poděkování za to, že si knihu objednáte!

Proč to dělám právě takto a právě dnes?

Žijeme ve složité době. Je zavirováno, kam se podíváme. Lock-downy, zmatky, chaos, zmar. Podnikatelský stav je decimován, zaměstnanci jsou ve stále větší nejistotě. Hodně lidí sní o možnosti podnikat lehce mimo systém a pokud možno mimo bláznivé okolnosti doby.

Myslím, že je ten správný čas právě teď! Otevírám svoje nejlepší vědomosti a postupy pro ty z  vás, kteří čtete právě tuto nabídku. I tak zůstane moje dvojkniha v utajení pro 99 % lidí, kteří se k ní nikdy nedostanou. Právě dnes získáte férovou výhodu a náskok před těmi, kdo tuto možnost nevyužijí! 

Doba si žádá nové inspirace, výzvy a nové příležitosti. Nikdy nezjistíte, zda je tato příležitost vhodná i pro Vás, pokud si ji nevyzkoušíte. Samozřejmě jako studenti, zcela bez rizika!

Mojí kolegové a parťáci v našich projektech kolem burzy si ťukají na čelo a dávají mi najevo, že jsem se asi lehce pomátl na rozumu, když  chci dát k dispozici zdarma svoje nejlepší know-how, za které mi lidé platí tisíce korun i v dnešní době. Já ale věřím, že je správné pomáhat. Co já bych za to dal, kdyby mi takto někdo pomohl v mých začátcích!

Zaplatil jsem vysoké školné, proexperimentoval jsem opravdu mnoho času a několikrát jsem to chtěl vzdát. Naštěstí jsem vydržel a dnešní doba mi to vrací.  Mohu, ale nemusím pracovat. Mohu, ale nemusím podnikat, protože mám svůj prověřený systém na vydělávání peněz. Jsem rád, že jsem vytrval. Dnes je pro mě a pro stovky mých klientů, parťáků burza šikovná mašinka na peníze. Vy to díky mně a dalším průkopníkům budete mít jednodušší. Pouze musíte svou příležitost správně chytit!

To jsou hlavní důvody, proč právě dnes dostáváte tuto nabídku!

Pro koho je tato kniha určena?

Hodně šikovných podnikatelů a podnikavých lidí přemýšlí v každé době, co s volným kapitálem. Zkušení vědí, že nejlepší způsob, jak rozmnožovat peníze, je investování. A ti nejzkušenější vědí, že nejúspěšnější investování je to, kterému rozumíme a máme jej pod kontrolou a organizujeme si jej sami. 

Někdy podnikatelé jen hledají systém na efektivní zhodnocování volných prostředků a vědí, že na burze jsou pro to technicky a technologicky nejlepší možnosti. Pouze potřebují vědět, jak to mají udělat.

Jindy podnikatelé a podnikaví lidé hledají alternativní cestu k jednoduššímu podnikání a na burze vidí příležitost, jak pracovat s penězi a jak budovat něco jako virtuální firmu, mašinku na peníze. Přemýšlejí o firmě, ve které budou dělat peníze, aniž by potřebovali zákazníky, zaměstnance, sklady, marketing, úředníky a spousty dalších zbytečností.

Vědí, že na burze se pracuje jen s čistými penězi a že výsledek je výhradně závislý pouze na nich a jejich schopnosti myslet. Vidí paralely ke svému podnikání. Takto jsem to před 20 lety měl i já, kdy jsem v klasickém podnikání točil stovky miliónů korun ročně. Měl jsem sice lepší životní úroveň, více svobody a dělal jsem to, co mě bavilo. ale byla to docela dřina (podnikatelé vědí svoje). Proto jsem se do burzy zakoukal jako do alternativního podnikání s penězi.

Tato kniha je určena nejen pro podnikatele a podnikavé lidi. Je určena pro všechny, kdo se chtějí naučit investovat peníze a čas v systému podnikání, které je technicky a technologicky tím nejjednodušším na světě. Je to šance podnikat bez papírů, bez spousty povinností, pěkně v závětří, lehce mimo systém. Ti, kdo na burze podnikají, tento byznys milují!

Můžete mít různé záměry či ambice. Možná si jen bez rizika doplníte neformální finanční vzdělání, budete o finančních trzích a o fungování světa vědět více než ostatní.

Možná Vás zaujme obchodování na burze jako skvělý trénink na peníze, plánování a strategické myšlení. Když k tomu vyděláte peníze a dáte si šanci na lepší budoucnost, jistě se kvůli tomu na sebe nebudete zlobit. 

Každopádně Vám nikdy nebudu tvrdit, že je to jednoduché a že se to naučí každý nýmand. Naopak, umožním Vám pochopit, co musíte zvládnout, abyste uspěli. Podpoříme Vás a poradíme, když to bude potřeba. Každopádně je to naděje a alternativa pro jiný, možná lepší život. Z praxe vím, že až 80 % lidí nebaví jejich práce a hodně z nich hledá příležitosti, kterých by se mohli chytit. Z praxe také vím, že mnohé šikovné a podnikavé lidi již nebaví buzerace systému, zaklekávání, byrokracie a že chtějí vidět světlo na konci tunelu. Toto je šance!

Už víte, pro koho je tato kniha určena?

Možná Vás  bude zajímat, kdo je autor?

Moje jméno je Jirka Mazur. Podnikám od roku 1990 a v nejrůznějších oborech klasického podnikání jsem protočil obrat kolem 2,5 miliardy korun. Byl jsem tedy něco jako menší podnikatel. Stavební firma, prodej, distribuce, marketing a nejrůznější projekty se staly součástí mého života na 12 let.

Kolem roku 2000 jsem pro sebe našel příležitost burzy. Po dvouletém testování jsem usoudil, že to může být zajímavá alternativa ke klasickému podnikání a zcela jsem změnil směr. Vycouval jsem ze svých podnikatelských projektů. Čísla, grafy a online peníze mě zcela pohltily. 

Nicméně jsem potřeboval i to podnikání, kontakt s lidmi, předávat jim užitečné. Proto jsem založil nové projekty pro vzdělávání, internetový marketing a poradenství v podnikání. Zahájil jsem éru vzdělávacích projektů o podnikání na burze. Mými živými kurzy prošla tisícovka lidí a následně ve světě online jich bylo přes 2 tisíce. Můj online kurz HRAJEME SI NA BURZE se stal bestsellerem na čs. internetu. 

K němu jsem spolu se svými parťáky na burze přidal úspěšné projekty › informační servis WINSIGNALS a online klub sdružující komunitu skvělých lidí › KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ.

Dělám to, co mě baví a bavím se tím, co dělám. Burza je pro mě příležitost, jak překlenout dobré i horší časy a permanentní záruka toho, že mi penězovod bude fungovat vždy správným směrem. Proto mohu být v pohodě i ve svém dalším online podnikání a příliš neřešit systém, ani dnešní zavirovanou dobu!

Díky za důvěru, pojďte do toho se mnou a s mým skvělým týmem!

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Je to mimořádná a časově omezená nabídka

přednostně v této akci pro Vás!

Dvojkniha je skvělá možnost mít kvalitní základy k podnikání na burze fyzicky v ruce. Kdykoliv k dispozici, v knihovně, na stole, na cestách. Je to moje prémie k onlajnu...

✓ Možná na burze již podnikáte, možná s úspěchem, možná se ještě hledáte. Každopádně víte, že opakování je Matka moudrosti a víme, že vyhledávat texty a příslušné pasáže v online obsahu kurzu na webu je docela složité. Možná chcete mít texty pěkně v ruce na jednom místě. Listovat si knihou, dělat si poznámky, podtrhávat si důležité věci. Studovat věci klasicky a tak, jak jste byli zvyklí ve škole. My víme, že to má svoje výhody!

✓ Možná se aktuálně burze nevěnujete. Možná jste tuto příležitost z jakéhokoliv důvodu upozadili. Možná se opět chystáte vrátit k této naději na jednoduché podnikání, ale nechce se vám z jakéhokoliv důvodu absolvovat znovu celý online obsah? Vím, že s fyzickou knihou, kterou máte v ruce, to může být jednodušší!

✓ Možná jste zahlceni mnoha cíli, mnoha podněty a možná hledáte směr v životě, v podnikání i na burze. Smysluplné je zaměřit se na jednu hlavní věc. Vím, že opakování a kniha v ruce umožní nejen efektivní restart, ale otevře i nové pohledy a AHA momenty, které vám mohly v online kurzu uniknout. Najděte svou příležitost nově, jinak. Tuto dvojknihu musíte mít doma!

Opravdu nemusíte kupovat knihy za desetitisíce...

...abyste se naučili spekulovat či podnikat na burze. Efekt může být opačný › nadměrné informační toky a chaos. Je to zbytečné, když si uvědomíte, že ceny na burze mohou jít pouze dvěma směry a máme pouze 2 možnosti pro realizaci zisku. 

Také nepotřebujete křišťálovou kouli na to, abyste našli svoje ziskové příležitosti. Naučím Vás, jak na to, abyste uměli to, co umí moji klienti › identifikovat cenový vývoj a ziskové příležitosti s pravděpodobností 80 až 90 %! 

Tyto knihy jsem přečetl za Vás, abych zjistil, že jsou v zásadě k ničemu. Umístil jsem je do archívu a napsal jsem knihu, ve které najdete 10 % potřebných informací, které mají vliv na 90 % výsledků. Obsahuje pouze to, co opravdu potřebujete ⬇︎⬇︎⬇︎

Jirkova kniha je velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. A to nejen po stránce technické, tedy jak. Ale také díky vysvětlení důležitých pojmů z oblasti investování a jejich vzájemných souvislostí. Ale hlavně se zaměřuje na to nejdůležitější u investování do čehokoliv a to je na vlastní hlavu a myšlenky, které nás u toho napadají. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe.
Mário RoženskýMajitel firmy SupportBox
Jirko, tvoje dvojkniha je pro mne velkou inspirací, poučením a návodem jak dále zkvalitňovat své obchody na live účtu. Poučením z první časti knihy jsou tvé příběhy a zkušenosti, kterými jsi prošel při objevování tajů burzy. Např. jak jsi se z 200 USD dokázal dostat na 1000 USD, což mi dalo důvěru, že mohu na burze uspět, budu-li dodržovat pravidla, která kromě jiného popisuješ také v druhé části knihy. Pochopil jsem, že se musím k obsahu dvojknihy neustále vracet a čerpat její poznatky pro každodenní obchodování na burze. Velký význam má pro mě obsah druhé části, kde popisuješ konkrétní věci jak uspět na burze. Je třeba si však uvědomit souvislosti s první časti knihy, kde popisuješ jak jít "lehce mimo systém”. Motivaci PROČ od řešení JAK nelze oddělit. To vše dohromady dává člověku ucelený přehled jak změnit svůj dosavadní způsob života a začít si užívat mnohem více radosti a spokojenosti v čase, který mám ve svém životě vyměřený, aniž bych věděl jak bude dlouhý. Kniha je natolik hodnotná a inspirující i pro toho kdo se třeba na cestu burzovního spekulanta nakonec nevydá. Doporučím ji svým známým a přátelům.
Leopold SerynTrader a podnikatel na burze
Jirko, ke čtení knihy jsem se dostala až mezi svátky. Myslím, že obě části dvojknihy jsou důležité. Já potřebuji určitě motivaci pro to, co dělám, nebo plánuju. Technická část je dobrá k tomu, aby člověk zjistil, jestli ho to může bavit, jestli není někde úplně mimo. Doporučila bych ji všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. To se mi líbí nejvíce, že skutečně vidím, jaké máte výsledky díky tomu, jak spolupracujete. Když to shrnu, je skvělé se obklopit partou lidí, kteří něco umějí a jsou ochotni mě to naučit. Taky z vás vyzařuje příjemná, motivující energie.
Leona KřížkováAbsolventka Jirkových kurzů o burze
Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl. Fakt, nekecám! Díky moc! Josef
Josef ŘíhaČerstvý majitell knihy, první dojmy...

Něco z obsahu:

Bude Vás to bavit!