Chcete získat finanční svobodu a nezávislost a žít život podle sebe?

Super! Blahopřeji, máte za sebou první krok. Jděte na další! Přečtěte si zcela novou knihu Život na burze a zjistěte, jak...

VYRÁBÍME PENÍZE! PŘIDÁTE SE?

Napsal jsem pro vás knihu o tom, jak to děláme:

ZDE JE ZBRUSU NOVÁ DVOJKNIHA!

Jak dělat peníze, získat čas a svobodu, a přitom pracovat méně, ale chytře?

Víte, že 93 % procent lidí nemá peníze, čas ani svobodu tak, jak by chtěli, protože nevědí to, co zná jen 7 % vítězů?!

Zjistěte, proč si tyto postupy k chytrému podnikání na burze a cestu k finanční nezávislosti spolu se mnou zvolily tisícovky lidí a jak to udělali!

Slevu více 67  %, doručení zdarma a bonusy v hodnotě 5 970 Kč získáte ještě:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ano, "vyrábíme peníze".

Kdo se přidá?

Víte, že 7 % lidí opravdu vydělá díky investování a 93 % neuspěje? Svět investování je džungle, ve které můžete přijít o peníze snadněji, než si myslíte! Ve své zbrusu nové knize vám ukážu, jak jsme našli cestu mezi ty, kdo uspěli. Zároveň vám vysvětlím, co dělají špatně ti neúspěšní.

Aby bylo jasno. Burza je rizikový podnik. Rizikový zejména pro toho, kdo neví, co dělá. Proto vám ve své knize vysvětlím, jak začít na burze bez rizika a jak je dále v praxi minimalizovat a mít jej pod kontrolou.  

Potom se rozhodujte, co dále! Chytrým přístupem můžete burzovní rizika zcela minimalizovat a soustředit se na zisky, vyrábět peníze. Nevím o lepším zdroji peněz, svobody, nezávislosti a času pro sebe, než je podnikání, o kterém je tato kniha! 

Naše příběhy jsou možná podobné? 

Ve škole nám říkali „uč se, abys měl dobrou práci“. Pracuj, abys měl peníze... 80 % lidí tento model následuje, aby následně zjišťovali, že mají neustále málo peněz. Díky tomu mají i málo svobody a času. Kvalita života se omezí na přežívání a trochu zábavy...

Ano, život je mimo jiné i o penězích. 20 % lidí zkouší podnikat, nebo dokonce investovat. Některým se to i podaří. Většině ale nikoliv.

Zásadním důvodem neúspěchu je nedostatek vzdělání v oboru podnikání a investování. Ve školách nás nikdo neučí, jak a proč vydělávat peníze, podnikat, či investovat. Ve školách nás neučí nic o svobodě, času pro sebe, nebo jak na lepší kvalitu života.

Peníze nejsou důležité (?), ale jsou až na prvním místě. Lidé podnikaví zjišťují, že ten nejnáročnější způsob, jak je vydělávat, je práce pro někoho. V zaměstnání nikdy nedostanete více peněz, než je vaše hodnota na trhu práce. Můžete se přetrhnout, ale fakt ne… 

 • Proto odvážní lidé podnikají a učí se k sobě přitahovat peníze!
 • Našel jsem pro sebe zkratku a cestu. Vyrábíme peníze na burze!

Vyrábíme peníze? To je nějaká blbost, říkáte si někteří? OK, tak je prostě děláme… Jak můžete dělat peníze, můžete se ptát s nadějí, že se něco dozvíte?

No prostě na burze. Tam je jich nekonečné množství. Legálně, chytře, technicky jednoduše › prostě se je učíme vidět a dojdeme si pro ně!

Nedám vám žádnou záruku, že zrovna vy uspějete. Do vaší hlavy, motivace a mentálních schopností nevidím. Ale nikdy to nezjistíte, když to nezkusíte a nedáte si šanci. Začít můžete úplně bez rizika s podporou zkušených a těch, kdo to dokázali!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není dělat „nic“ a pouze sekat prachy… Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Fakta, která musíte vědět!

Prošel jsem si cestou zaměstnání, klasického podnikání a online podnikání na burze a zde jsou fakta:

 • V zaměstnání se musíte smířit s tím, že nikdy nebudete mít více pěněz, než je hodnota vaší práce na burze práce. Nikdo vám nepřidělí více svobody, času ani zásadně nezlepší podmínky pro život. Prostě, pokud chcete více a chcete se mít lépe, musíte pro něco udělat sami!
 • Nebo můžete podnikat. V dnešní době ale malé a střední firmy čeká dokonalá bouře. Musí aktivovat válečné plány. Možná je čeká něco, jako „perfect storm“, dokonalá bouře. Vysoké ceny energií a materiálů a rozkolísané dodávky. Drahé financování. Problém získat kvalitní pracovní sílu a tlaky zaměstnanců na zvyšování platů.
 • Tohle všechno dopadá na podnikatele. Když se mě ptají, co s tím, říkám: „Sbalte aktiva a peníze, investujte je do klidnějších vod a část dejte na burzu, naučte se dělat peníze jednodušším způsobem.
 • Mimochodem, jsem na burze přes 20 let a vím, že mohu vydělávat kdykoliv bez ohledu na to, co se děje ve světě a v ekonomice, bez ohledu na to, zda ceny padají, nebo rostou. Pouze musím používat správně hlavu a musím vědět, jak na to. 

V knize se dozvíte vše podstatné! Knihu máte přečtenou za pár hodin, nebo dnů. Zkoušení a experimenty bez výsledků mohou trvat roky. Zde máte ztratku a skvělá zpráva je, že si to, o čem se v knize dočtete, můžete vyzkoušet bez rizika. Stačí vám pár měsíců a budete vědět, zda je to pro vás. Ale nebojte se toho, jinak se nikam neposunete!

Ano, trvalo mi to několik let, než jsem pro sebe našel ten správný přístup a systém pro podnikání na burze. Vám to může trvat pár měsíců, pokud si pořídíte mou knihu. Je jedno, zda dnes pracujete, nebo podnikáte. Není důležité, co děláte dnes. Důležité je, co chcete dělat se svým životem a se svými penězi zítra.

Udělejte první krok! Objednejte si mou novou knihu:

ŽIVOT NA BURZE
LEHCE MIMO SYSTÉM

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl! 

Kniha je více příběhová. Odhaluji zde okolnosti svého působení na burze. Cestu učení, výhry i prohry. Poučení a inspirace, odpovídám na otázky PROČ to dělat. Motivace je klíč k úspěchu!

Dozvíte se, jak vznikalo naše know-how a proč jsou naše postupy jedinečné. Můžete je následovat! Bude Vás to bavit!

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Základy, které potřebujete do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Tento byznys a možnost vydělávání peněz jsou z mnoha důvodů většině lidí utajeny. Tato část knihy pojednává nejen o tom, jak si můžete příležitost odtajnit, ale zejména o tom, jak naše podnikání funguje, jak na burze děláme peníze a jak začít!

Kniha tedy odpovídá na otázky JAK. Bez jejich znalostí to raději na burze nezkoušejte!

Není to obyčejná kniha. Je to váš průvodce na cestu - od prvního řádku až po vaši akci na burze. Byznys, který děláme, známe jako své boty. Od nás máte vždy dobré rady na cestu. Bez nás to na burze raději ani nezkoušejte!

Co znamená: Lehce mimo systém?

Většina lidí vydělává peníze tak, že prodává svůj čas jiným lidem. Nejenže přicházejí o svůj čas, ale mají do jisté míry i omezený přísun peněz. Existuje způsob, jak žít svůj život tak, abyste měli dostatek peněz, hodně času a tím i nezávislost. 
 
Vzdělávací systém učí lidi pracovat za účelem finančního zajištění, ale už nás neučí, jak s penězi nakládat, jak je dělat jinak, jak mít více svobody. Podle tohoto systému je nastavené vzdělání, částečně i výchova. 90 % lidí jsou tam, kde je chcemít systém. Ale často nejsou tam, kde by chtěli být oni.
 
Dává to smysl a jak se říká "bez práce nejsou koláče". Někdo musí pracovat, aby měl na koláče a někdo ty koláče musí upéct. Kdyby všichni byli lehce mimo systém, tak se vše zhroutí, a proto o jiném způsobu dělání peněz ví jen velmi málo lidí. 

93 % lidí, kteří tento způsob vyzkoušeli, tak neuspěli. Chyběla jim motivace a neměli správně nastavené myšlení. Proto se zde pohybuje jen 7 % úspěšných, kteří ví jak na to! Našli si svou cestu lehce mimo systém!

Děláme peníze jinak

Správné vzdělání a motivace dokážou chytré lidi nasměrovat k lepšímu životu!

Máte chuť žít finančně svobodný a nezávislý život,

ve kterém si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte sny, podnikáte s lehkostí a když se si jej uvědomíte, jste nadšení, že toto je ten váš vysněný život?

Lidé mi někdy říkají, že burza je jen o penězích. A mají pravdu. Na burze vydělávám peníze, které dávám zpět do ekonomiky, zaměstnávám tím lidi, platím daně, jsem prospěšný. A mohu svobodně dělat to, co mě baví a mohu to dělat tak, že z toho mají užitek lidé kolem mě a nemusím se ohlížet pouze na peníze. V tom je svoboda!

Pořád se považuji za normálního podnikatele, který si pouze našel pro sebe tu správnou tržní niku. Smysl každého podnikání je generovat zisk. Měřitelným parametrem úspěchu jsou peníze. Za peníze mohu žít lepší život, plnit si své sny, dopřát si, co potřebuji. Mohu pomáhat jiným lidem, protože si to mohu dovolit a drobné neřešit. To je nezávislost! 

Součástí mého vysněného a realizovaného života je cestování a užívání času smysluplným způsobem. Sám si určuji, kdy pracuji, kdy odpočívám, kdy se bavím, kdy a jak si užívám s rodinou, či s přáteli. To je volnost!

Nemusím řešit pracovní dobu, zákazníky, úředníky nebo složitosti dnešní doby. Podnikám lehce mimo systém a mám ve svém podnikání přátele, parťáky. Vidím smysl ve vzdělávání lidí a v budování komunity v podnikání, které mě baví, naplňuje a hlavně vydělává peníze. V tom vidím poslání!

Od té doby, co jsem na burze, jsem procestoval desítky zemí, postavil dva domy, strávil jsem s rodinou přes 300 týdnů dovolené. Díky podnikání na burze žiju život snů. Dělám, co mě baví a vím, kde jsou moje peníze. To zjistíte i vy v mojí knize, jak na to! Stačí si ji pořídit!

Kniha ve vás zažehne touhu si tuto cestu vyzkoušet. Nepodaří se to sice každému, ale jinak nikdy nezjistíte, zda to můžete být právě vy, kdo uspěje! 

Mým velkým přáním je, abyste si doplnili vzdělání, které systém lidem neposkytuje a v oblasti peněz a kvality života udržuje lidi v nevědomosti!

✓ Mým velkým přáním je, abyste si naladili mysl na peníze a abyste šli za svými sny zkratkou, ale vědomě a s jasnou vizí, že to můžete dokázat!

✓ Mým velkým přáním je, abyste v této knize našli inspirace, řešení, směr a postup k tomu, co opravdu v životě chcete. Peníze nejsou špatné. Peníze jsou důležité, aby se sny a vize mohly naplnit. Jděte na to!

V této knize vám chci ukázat nejen prověřené návody a postupy, jak na burzu a peníze. Ale zejména to, že podnikání na burze pro vás může být řešením, cestou a příležitostí k tomu nejjednoduššímu podnikání s penězi, o kterém vím. Je to cesta k finanční svobodě k nezávislosti a já vás o tom rád přesvědčím!

Jaká bude ta vaše cesta?

Finanční svoboda a nezávislost, čas pro sebe a skvělý život nejsou to, co systém podporuje. 

Musíte to vědět! Máte na výběr: 

× Hodně práce, málo času, peněz i svobody
    nebo
Málo práce, hodně času, peněz i svobody! 

Můžete žít v pasti systému nebo lehce mimo systém. Jaká bude vaše cesta? 

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

OHLASY A REFERENCE

Podívejte se, co říkají na knihu ti, kdo ji již měli v ruce!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

3 bonusy

Dnes vám k dvojknize zdarma přidám:

3 HODNOTNÉ BONUSY, KTERÉ NELZE
JINDE A JINAK ZÍSKAT

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika
  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup vám ušetří čas a peníze a usnadní vaše začátky.
 • BONUS 2: O investování a svobodě
  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si narovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.
 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali
  Seznámím vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata dvojknihy o aktuální dění, vtáhnu vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Každý z těchto bonusů si cením na částku 990 korun, to jest dohromady 3 x 990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy v celkové hodnotě 2 970 korun k dvojknize pouze dnes zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu vám dnes k dvojknize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 3 000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata dvojknihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

Objednejte si dnes mou zbrusu novou dvojknihu za méně 33 % ceny! Balné a poštovné dnes pro Vás zdarma a k tomu bonusy za 5 970 Kč.

Dvojknihu prodávám za cenu 597 korun plus DPH (celkem 657 korun). Dnes pro vás mám tuto knihu za 33 %, to jest za 197 korun + DPH. Jistě jsou to pro Vás drobné peníze a nám pomohou uhradit náklady na tisk a doručení. Balné a poštovné máte ode mne v této akci zdarma! Jde o formát B5 a více než 300 stran textu. Máte moji garanci kvality i vrácení ceny. Pokud se Vám kniha nebude líbit a vrátíte nám ji nepoškozenou, vrátím Vám peníze bez dalších otázek!

 • Dnes za 33 % ceny
  To jest za částku 197 korun (9,80 EUR) místo plné ceny 597 korun (24,80 EUR)
 • Dnes náklady na doručení ZDARMA
  Dnes za Vás zaplatíme 97 korun (3,80 EUR) za náklady doručení, balné a poštovné
 • Odeslání do 14 dnů
  Dvojkniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání
 • Garance kvality obsahu a vrácení peněz
  Vrátím vám peníze bez dalších otázek, pokud zjistíte, že není pro vás! Vím, že si to mohu dovolit, jsem si jistý kvalitou obsahu a přínosem pro vás. Potvrzuji to mí klienti a čtenáři knihy. Ještě ji nikdo nevrátil!

Objevte i Vy náš svět

LEHCE MIMO SYSTÉM

EXKLUZIVNĚ KE KNIZE

Přidejte si dnes

můj (tajný) doporučující ✭✭✭✭✭ návod:

"ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze"

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Dnes zaplatíte místo 3 000 Kč
pouze 487 korun
+ DPH!

Tento minikurz si k dvojknize kupuje 42 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Dnešní nabídka je fér!

O čem je zbrusu nový (tajný) doporučující návod
"ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ 7 kroků pro úspěšný start na burze"

Připravili jsme pro začátečníky nový návod k tomu, jak začít na burze rychle a efektivně. Vím, že vám ušetří desítky, nebo spíše stovky hodin experimentů. Na některé postupy byste možná sami nepřišli vůbec. Tento návod obsahuje text s návody a obrázky s jasným postupem, jak začít na obchodní platformě bez rizika v podmínkách reálných trhů. Veškerý obsah doplňujeme 7 instruktážními videonávody. Je to blbuvzdorný start, který oceníte!

Získáte účinné ziskové sekvence myšlení na burze, pokud si vhodně uložíte tento "software" do hlavy! Vím, že tento návod má hodnotu času a tisíců korun. Mimo tuto nabídku prodáváme za 3 000 korun, dnes jej máte za 487 korun + DPH. Začněte na burze rychle, zkratkou, s jednoduchými a srozumitelnými návody. Tuto nabídku ode mě nikde jinde nedostanete! Dnes ji můžete prostě využít!

DŮLEŽITÉ: Je to na Vás, zda si tento návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ pořídíte. Vím, že je to dobrá investice, která Vám ušetří desítky, možná stovku hodin času a také obsahuje pár vychytávek, na které byste možná sami vůbec nepřišli. Určitě oceníte!


Celkem za 197 Kč + DPH
získáte know-how
a studijní materiály
v hodnotě 5 970 Kč.


Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Nečekejte již na nic a objednejte si dvojknihu

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

VAŠE OBJEDNÁVKA

Je pro vás k dispozici již jen:

ANO, CHCI OBJEDNAT DVOJKNIHU

dnes místo 597 Kč pouze za 197 Kč + doručení zdarma 

Knihu můžete objednat v libovolném množství kusů a udělat radost i někomu jinému!

Nečekejte již na nic a získejte dvě knihy v jedné, které Vám ukážou směr a cestu k životnímu stylu úspěšného podnikání na burze...

ANO, CHCI SI OBJEDNAT DVOJKNIHU 

jen za cenu jednoho lístku do kina, 197 korun a vím, že dostanu slevu 400 korun z ceny knihy, doručení v hodnotě 97 korun zdarma, dále zdarma bonusy v hodnotě 5 970 korun (celkem ušetřím částku 6 467 korun) a že si navíc mohu objednat:

 • (Tajný) návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze za cenu 487 korun místo plné ceny 3 000 korun.

Vím, že za cenu 197 korun dvojknihy s bonusy a pořizovací ceny návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ za 487  korun  získám celkovou hodnotu v celkové výši 9 664 korun. 

Částky jsou uvedeny bez DPH.

REKAPITULACE:

DVOJKNIHA ZA MÉNĚ NEŽ 50% CENY
Život na burze / (Tajný) Expertní byznys

Dnes místo 597 Kč pouze za 197 Kč!

3 BONUSY ZDARMA 
Bonus 1: Začínáme bez rizika
Bonus 2: O investování a svobodě
Bonus 3: Ti, kdo to dokázali

Dnes místo 3 x 990 Kč (2 970 Kč) pouze k dvojknize zdarma!

BONUS ZDARMA - PRŮVODCE PRO
"PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl"

Dnes místo 3 000 Kč pouze k dvojknize zdarma!

PŘIDEJTE SI K DVOJKNIZE 
(Tajný) návod "ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze"

Dnes místo 3 000 Kč pouze za 487 Kč!CELKOVÁ HODNOTA 9 664 Kč !!!

Dnes místo 9 664 Kč pouze za 197 + 487 Kč!

Vyplňte fakturační údaje

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzů HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory!

Upozornění:

 • Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání.
 • Bonusy k dvojnize zdarma - odkaz na ně a postup najdete v textu knihy!
 • Přístup k doplňkovému "minikurzu" a (tajnému) návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ získáte ihned po zaplacení!

Autor:

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Ještě pár informací k dvojknize...

Takto vypadá obálka knihy, alias "přečtěte jednu a otočte!"

Jsou to vlastně dvě knihy v jedné...

...a jsem nadšen, že Vám dnes mohu nabídnout knihu, jejíž obsah byl doteď veřejnosti zcela utajen! 

Zaplatil jsem vysoké školné, proexperimentoval jsem opravdu mnoho času a několikrát jsem to chtěl vzdát. Naštěstí jsem vydržel a dnešní doba mi to vrací.  Mohu, ale nemusím pracovat. Mohu, ale nemusím podnikat, protože mám svůj prověřený systém na vydělávání peněz. Jsem rád, že jsem vytrval. Dnes je pro mě a pro stovky mých klientů, parťáků burza šikovná mašinka na peníze. Vy to díky mně a dalším průkopníkům budete mít jednodušší. Pouze musíte svou příležitost správně chytit!

Pro koho je tato kniha určena?

Hodně šikovných podnikatelů a podnikavých lidí přemýšlí v každé době, co s volným kapitálem. Zkušení vědí, že nejlepší způsob, jak rozmnožovat peníze, je investování. A ti nejzkušenější vědí, že nejúspěšnější investování je to, kterému rozumíme a máme jej pod kontrolou a organizujeme si jej sami. 

Někdy podnikatelé a podnikaví lidé hledají systém na efektivní zhodnocování volných prostředků a vědí, že na burze jsou pro to technicky a technologicky nejlepší možnosti. Pouze potřebují vědět, jak to mají udělat.

Lidé hledají alternativní cestu k jednoduššímu podnikání a na burze vidí příležitost, jak pracovat s penězi a jak budovat něco jako virtuální firmu, mašinku na peníze. Přemýšlejí o firmě, ve které budou dělat peníze, aniž by potřebovali zákazníky, zaměstnance, sklady, marketing, úředníky a spousty dalších zbytečností.

Vědí, že na burze se pracuje jen s čistými penězi a že výsledek je výhradně závislý pouze na nich a jejich schopnosti myslet. Vidí paralely ke svému podnikání. Takto jsem to před 20 lety měl i já, kdy jsem v klasickém podnikání točil stovky miliónů korun ročně. Měl jsem sice lepší životní úroveň, více svobody a dělal jsem to, co mě bavilo, ale byla to docela dřina (podnikatelé vědí svoje). Proto jsem se do burzy zakoukal jako do alternativního podnikání s penězi.

Tato kniha je určena nejen pro podnikatele a podnikavé lidi. Je určena pro všechny, kdo se chtějí naučit investovat peníze a čas v systému podnikání, které je technicky a technologicky tím nejjednodušším na světě. Je to šance podnikat bez papírů, bez spousty povinností, pěkně v závětří, lehce mimo systém. Ti, kdo na burze podnikají, tento byznys milují!

Můžete mít různé záměry či ambice. Možná si jen bez rizika doplníte neformální finanční vzdělání, budete o finančních trzích a o fungování světa vědět více než ostatní.

Možná Vás zaujme obchodování na burze jako skvělý trénink na peníze, plánování a strategické myšlení. Když k tomu vyděláte peníze a dáte si šanci na lepší budoucnost, jistě se kvůli tomu na sebe nebudete zlobit. 

Každopádně Vám nikdy nebudu tvrdit, že je to jednoduché a že se to naučí každý nýmand. Naopak, umožním Vám pochopit, co musíte zvládnout, abyste uspěli. Podpoříme Vás a poradíme, když to bude potřeba. Když to dáte, je to naděje a alternativa pro jiný, možná lepší život. Z praxe vím, že až 80 % lidí nebaví jejich práce a hodně z nich hledá příležitosti, kterých by se mohli chytit. Z praxe také vím, že mnohé šikovné a podnikavé lidi již nebaví buzerace systému, zaklekávání, byrokracie a že chtějí vidět světlo na konci tunelu. Toto je šance!

Už víte, pro koho je tato kniha určena?

Možná Vás  bude zajímat, kdo je autor?

Moje jméno je Jirka Mazur. Podnikám od roku 1990 a v nejrůznějších oborech klasického podnikání jsem protočil obrat kolem 2,5 miliardy korun. Byl jsem tedy něco jako menší podnikatel. Stavební firma, prodej, distribuce, marketing a nejrůznější projekty se staly součástí mého života na 12 let.

Kolem roku 2000 jsem pro sebe našel příležitost burzy. Po dvouletém testování jsem usoudil, že to může být zajímavá alternativa ke klasickému podnikání a zcela jsem změnil směr. Vycouval jsem ze svých podnikatelských projektů. Čísla, grafy a online peníze mě zcela pohltily. 

Nicméně jsem potřeboval i to podnikání, kontakt s lidmi, předávat jim užitečné. Proto jsem založil nové projekty pro vzdělávání, internetový marketing a poradenství v podnikání. Zahájil jsem éru vzdělávacích projektů o podnikání na burze. Mými živými kurzy prošla tisícovka lidí a následně ve světě online jich bylo téměř 3 tisíce. Můj online kurz HRAJEME SI NA BURZE se stal bestsellerem na čs. internetu. 

K němu jsem spolu se svými parťáky na burze přidal úspěšné projekty › informační servis WINSIGNALS a online klub sdružující komunitu skvělých lidí › KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ.

Dělám to, co mě baví a bavím se tím, co dělám. Burza je pro mě příležitost, jak překlenout dobré i horší časy a permanentní záruka toho, že mi penězovod bude fungovat vždy správným směrem. Proto mohu být v pohodě i ve svém dalším online podnikání a příliš neřešit systém, ani dnešní zavirovanou dobu!

Díky za důvěru, pojďte do toho se mnou a s mým skvělým týmem! 

A nyní je pro Vás připravena kniha Život na burze. Doufám, že pomůže i Vám na cestě k lepšímu a naplněnému životu.

- Jirka Mazur

Nemějte obavy z neúspěchu nebo složitostí!

Mými kurzy, školeními, semináři prošly tisíce lidí a nyní čtou mou knihu.

Dnes velká část těchto lidí stabilně vydělává na burze a dávají pevné finanční základy své budoucnosti. Provedu vás burzou jednoduše!

Některé z mých online přednášek získáte jako bonus

Mě li bystě vědět, že vydělat peníze je snazší, než se Vám kdokoliv snaží namluvit.

 • Ať jste introvert nebo extrovert...
 • Ať umíte nebo neumíte vystupovat a mluvit před cizími lidmi...
 • Ať umíte či neumíte prodávat offline či online...

Na burze je to jedno. Na burze je jedno, v čem jste dobří nebo jak vypadáte. Burzu se stačí naučit a Vaše  finanční transformace může začít růst.

Toto je vývoj Equity z našeho projektu WinSignals, o kterém se v knize také dozvíte!

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Kniha ŽIVOT NA BURZE

Kniha je skvělá možnost mít kvalitní základy k podnikání na burze fyzicky v ruce.

       Je kdykoliv k dispozici, v knihovně, na stole, na cestách. Je to moje prémie k onlajnu...

 • Možná již na burze něco děláte, možná s úspěchem, možná se ještě hledáte. Každopádně víte, že opakování je Matka moudrosti a víme, že vyhledávat texty a příslušné pasáže v online obsahu kurzu na webu je docela složité. Možná chcete mít texty pěkně v ruce na jednom místě. Listovat si knihou, dělat si poznámky, podtrhávat si důležité věci. Studovat věci klasicky a tak, jak jste byli zvyklí ve škole. My víme, že to má svoje výhody!
 • Možná se aktuálně burze nevěnujete. Možná jste tuto příležitost z jakéhokoliv důvodu upozadili. Možná se opět chystáte vrátit k této naději na jednoduché podnikání, ale nechce se vám z jakéhokoliv důvodu absolvovat znovu celý online obsah? Vím, že s fyzickou knihou, kterou máte v ruce, to může být jednodušší!
 • Možná jste zahlceni mnoha cíli, mnoha podněty a možná hledáte směr v životě, v podnikání i na burze. Smysluplné je zaměřit se na jednu hlavní věc. Vím, že opakování a kniha v ruce umožní nejen efektivní restart, ale otevře i nové pohledy a AHA momenty, které vám mohly v online kurzu uniknout. Najděte svou příležitost nově, jinak. Tuto dvojknihu musíte mít doma!

Opravdu nemusíte kupovat knihy za desetitisíce...

...abyste se naučili spekulovat či podnikat na burze. Efekt může být opačný › nadměrné informační toky a chaos. Je to zbytečné, když si uvědomíte, že ceny na burze mohou jít pouze dvěma směry a máme pouze 2 možnosti pro realizaci zisku. 

Také nepotřebujete křišťálovou kouli na to, abyste našli svoje ziskové příležitosti. Naučím Vás, jak na to, abyste uměli to, co umí moji klienti › identifikovat cenový vývoj a ziskové příležitosti s pravděpodobností 80 až 90 %! 

Tyto knihy jsem přečetl za Vás, abych zjistil, že jsou v zásadě k ničemu. Umístil jsem je do archívu a napsal jsem knihu, ve které najdete 10 % potřebných informací, které mají vliv na 90 % výsledků. Obsahuje pouze to, co opravdu potřebujete ⬇︎⬇︎⬇︎

Nahlédněte do knihy...

Bude Vás to bavit!

Je tato kniha skutečně pro Vás?… 

Pojďte, nahlédneme spolu dovnitř.

Zde se podívejte na ukázky z několika vybraných kapitol:

Kapitola 2

Zde si povíme o tom, jaký zaujmout mindset, jak se dívat na své peníze a svůj čas.

Kapitola 5

V této kapitole pochopíte nebo si připomenete hodnotu svého času a jak s ním nakládat pro svůj rozvoj, pro své bohatství a naplnění svých snů.

Alespoň částečně se to podaří pouze 20 % populace, tato kapitola Vám ukáže, jak se mezi těchto 20 % šťastlivců zařadit.

Kapitola 6

Zde se dozvíte, čemu konkrétně na burze věnovat pozornost a jakým krokům se vyvarovat
a minimalizovat tak ztráty nezkušených pokušitelů štěstí.

Kapitola 17

V této kapitole se dozvíte, jak využít pravidlo 80/20
a vytěžit maximum výnosů s použitím minima dovedností. Dále se naučíte, jak na složené úročení, jaká jsou rizika a zisky a různé vychytávky.

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni: