Chcete další zdroj příjmů a permanentní penězovod?

Super! Blahopřeji, máte za sebou první krok. Jděte na další krok! Přečtěte si zcela novou knihu Život na burze a zjistěte, jak...

VYRÁBÍME PENÍZE! PŘIDÁTE SE?

Napsal jsem pro vás knihu o tom, jak to děláme:

"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy

Ano, "vyrábíme peníze".

Kdo se přidá?

Víte, že 7 % lidí opravdu vydělá díky investování a 93 % neuspěje? Svět investování je džungle, ve které můžete přijít o peníze snadněji, než si myslíte! Ve své zbrusu nové knize vám ukážu, jak jsme našli cestu mezi ty, kdo uspěli. Zároveň vám vysvětlím, co dělají špatně ti neúspěšní.

Aby bylo jasno. Burza je rizikový podnik. Rizikový zejména pro toho, kdo neví, co dělá. Proto vám ve své knize vysvětlím, jak začít na burze bez rizika. Potom se rozhodujte, co dále! Chytrým přístupem můžete burzovní rizika zcela eliminovat a soustředit se na zisky, vyrábět peníze.

Nevím o lepším zdroji peněz, svobody, nezávislosti a času pro sebe, než je podnikání, o kterém je tato kniha! Ale je riziková cesta zejména pro toho, kdo neví, o čem ta rizika jsou, jak je eliminovat a jak prostě nasměrovat k sobě peníze tak k sobě, jak je neztrácet, ale vydělávat.

Naše příběhy jsou možná podobné? 

Ve škole nám říkali „uč se, abys měl dobrou práci“. Pracuj, abys měl peníze... 80 % lidí tento model následuje, aby následně zjišťovali, že mají neustále málo peněz. Díky tomu mají i málo svobody a času. Kvalita života se omezí na přežívání a trochu zábavy...

Ano, život je mimo jiné i o penězích. 20 % lidí zkouší podnikat, nebo dokonce investovat. Některým se to i podaří.

Zásadním důvodem neúspěchu je nedostatek vzdělání v oboru podnikání a investování. Ve školách nás nikdo neučí, jak a proč vydělávat peníze, podnikat, či investovat. Ve školách nás neučí nic o svobodě, času pro sebe, nebo jak na lepší kvalitu života.

Peníze nejsou důležité (?), ale jsou až na prvním místě. Lidé podnikaví zjišťují, že ten nejnáročnější způsob, jak je vydělávat, je práce pro někoho. V zaměstnání nikdy nedostanete více peněz, než je hodnota vaší práce na burze práce. Můžete se přetrhnout, ale fakt ne… 

 • Proto odvážní lidé podnikají a učí se k sobě přitahovat peníze!

Našel jsem pro sebe zkratku a cestu. Vyrábíme peníze na burze!

Vyrábíme peníze? To je nějaká blbost, říkáte si někteří. OK, tak je prostě děláme… Jak můžete dělat peníze, můžete se ptát s nadějí, že se něco dozvíte?

No prostě na burze. Tam je jich nekonečné množství. Legálně, chytře, technicky jednoduše - prostě se je učíme vidět a dojdeme si pro ně!

Nedám vám žádnou záruku, že zrovna vy uspějete. Do vaší hlavy, motivace a mentálních schopností nevidím. Ale nikdy to nezjistíte, když to nezkusíte a nedáte si šanci. Začít můžete úplně bez rizika s podporou zkušených a těch, kdo to dokázali!

Prošel jsem si cestou zaměstnání, klasického podnikání a online podnikání na burze a zde jsou fakta:

 • V zaměstnání se musíte smířit s tím, že nikdy nebudete mít více pěněz, než je hodnota vaší práce na burze práce. Nikdo vám nepřidělí více svobody, času ani zásadně nezlepší podmínky pro život. Prostě, pokud chcete více a chcete se mít lépe, musíte pro něco udělat sami!
 • Nebo můžete podnikat. V dnešní době ale malé a střední firmy čeká dokonalá bouře. Musí aktivovat válečné plány. Možná je čeká něco, jako „perfect storm“, dokonalá bouře. Vysoké ceny energií a materiálů a rozkolísané dodávky. Drahé financování. Problém získat kvalitní pracovní sílu a tlaky zaměstnanců na zvyšování platů.
 • Tohle všechno dopadá na podnikatele. Když se mě ptají, co s tím, říkám: „Sbalte aktiva a peníze, investujte je do klidnějších vod a část dejte na burzu, naučte se dělat peníze jednodušším způsobem.
 • Mimochodem, jsem na burze přes 20 let a vím, že mohu vydělávat kdykoliv bez ohledu na to, co se děje ve světě a v ekonomice, bez ohledu na to, zda ceny padají, nebo rostou. Pouze musím používat správně hlavu a musím vědět, jak na to. 

V knize se dozvíte vše podstatné! Knihu máte přečtenou za pár hodit, nebo dnů. Zkoušení a experimenty bez výsledků mohou trvat roky. Zde máte ztratku a skvělá zpráva je, že so to, o čem se v knize dočtete, můžete vyzkoušet bez rizika. Stačí vám pár měsíců a budete vědět, zda je to pro vás. Ale nebojte se toho, jinak se nikam neposunete!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Díky informacím, které najdete v knize, získáte zkratku a fungující postup, jak začít na burze a jak se to naučit!

Udělejte akci a získejte výhodu, na kterou si ostatní nedají šanci. Čekají na vás opravdu inspirující návody na téměř 300 stranách knihy. Máte moji garanci, že nic podobného nikde  neseženete. Jsou autentické, z praxe, pravdivé a hlavně › fungují! Když na burze "vyrobíte" svoje první peníze, budete mít ze sebe radost a bude vás to bavit!

 • Provedu vás burzou, jako nikdo jiný!
 • Buďte tam, kde se dělají peníze!
 • Zjistěte si, jak na to!

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Není to obyčejná kniha. Je to váš průvodce na cestu - od prvního řádku až po vaši akci na burze. Byznys, který děláme, známe jako své boty. Od nás máte vždy dobré rady na cestu. Bez nás to na burze raději ani nezkoušejte!

Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobroduh, podnikatel, ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. 

O to jde, smyslem života na burze jistě není dělat „nic“ a pouze sekat prachy… Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich di užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze.

Burza je způsob, jak dál dělat práci, která Vás baví,
a přitom můžete dělat peníze i jinde. Nebo si z burzy uděláte svůj hlavní zdroj příjmů a změníte život úplně!

Pokud u Vás převládá touha po lepším životě a po splněných snech, jednoduše si knihu kupte, přečtěte si ji a teprve pak si znovu položte otázku, jestli je investování na burze pro Vás.

Jsem si skoro jistý, že ještě před pár lety Vás nenapadlo, co Vás dnes bude živit. A přesto tuto práci děláte.

S burzou to může být zrovna tak. Pokud Vás od lepšího života nyní dělí jedna kniha, je to, myslím, akceptovatelný risk.

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Nemějte obavy z neúspěchu nebo složitostí.

Tisíce lidí prošly mými kurzy, školeními, semináři a nyní čtou mou knihu.

Dnes velká část těchto lidí stabilně vydělává na burze a dávají pevné finanční základy své budoucnosti. Provedu vás burzou jednoduše!

Vydělat peníze je snazší, než se Vám kdokoliv snaží namluvit.

 • Ať jste introvert nebo extrovert.
 • Ať umíte nebo neumíte vystupovat a mluvit před cizími lidmi.
 • Ať umíte či neumíte prodávat offline či online.

Burze je to jedno. Burze je jedno, v čem jste dobří nebo jak vypadáte. Burzu se stačí naučit a Vaše  finanční transformace může začít růst.

Toto je vývoj Equity z našeho projektu WinSignals, o kterém se v knize také dozvíte!

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Nahlédněte do knihy...

Proč Vám tato jedna kniha nahradí celou knihovnu na téma investování na burze?

Protože i já se neustále učím a rozvíjím, přečetl jsem desítky knih o burze a investování.

A výsledek?

Pro neprofesionálního tradera jsou většinou příliš složité, zabývají se nepodstatnými věcmi, které nemají zásadní vliv na zhodnocení vloženého kapitálu a často vůbec neřeší snad nejdůležitější téma, kterým je způsob myšlení.

Nemusíte ztrácet čas stovek hodin čtením desítek knih, když Vám stačí jedna!

Díky této knize oppravdu pochopíte, jak na burze děláme peníze, odbouráte předsudky o složitostech a rizicích a pochopíte, jak na to!

Kniha je rozdělena na 2 části:

První - Příběhovou, motivační a o tom, jak vůbec přemýšlet o penězích, investicích a svém času.

Druhou - Více expertní, odhalující konkrétní odpovědi na otázku „JAK NA TO?“

Je tato kniha skutečně pro Vás?… 

Pojďte, nahlédneme spolu dovnitř.

Zde se podívejte na ukázky z několika vybraných kapitol:

Kapitola 2

Zde si povíme o tom, jaký zaujmout mindset, jak se dívat na své peníze a svůj čas.

Kapitola 5

V této kapitole pochopíte nebo si připomenete hodnotu svého času a jak s ním nakládat pro svůj rozvoj, pro své bohatství a naplnění svých snů.

Alespoň částečně se to podaří pouze 20 % populace, tato kapitola Vám ukáže, jak se mezi těchto 20 % šťastlivců zařadit.

Kapitola 6

Zde se dozvíte, čemu konkrétně na burze věnovat pozornost a jakým krokům se vyvarovat
a minimalizovat tak ztráty nezkušených pokušitelů štěstí.

Kapitola 17

V této kapitole se dozvíte, jak využít pravidlo 80/20
a vytěžit maximum výnosů s použitím minima dovedností. Dále se naučíte, jak na složené úročení, jaká jsou rizika a zisky a různé vychytávky.

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Čeká Vás příběh o hledání finační svobody a nezávislosti

A kniha je ve skutečnosti jen malá část toho, co všechno získáte.


Důvod, proč mou knihu pravděpodobně nikdy neuvidíte v knihkupectví je, že v mé vzdělávací firmě má zákaznická podpora nejvyšší prioritu.

Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, nezískáte naši absolutní podporu a zákaznickou péči (nemáme na sebe kontakt).

Přímým prodejem skrze mou vzdělávací firmu máte jistotu, že v tom nikdy nebudete sami. Vaše dotazy zodpovídáme do několika hodin po emailu nebo dokonce ihned, pokud nám zavoláte.

S koupí knihy také dostanete přístup do členské sekce, kde budete ve svém vzdělávání pokračovat.

Zde jsou pro Vás připraveny bonusy ZDARMA. Najdete v nich informace, které byste jinak museli získávat nákupem dalších knih.

BONUSY ZDARMA

BONUS 1

Začínáme bez rizika

Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF.

BONUS V HODNOTĚ 990 KČ


BONUS 2

O investování a svobodě

Proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají úspěšní jinak.

BONUS V HODNOTĚ 990 KČ


BONUS 3

Ti, kdo to dokázali

Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je! V tomto bonusu nahlédnete do zákulisí nejúspěšnějších investorů.

BONUS V HODNOTĚ 990 KČ


BONUS 4

Online průvodce pro úspěšné začátky

6 webinářů a videopřednášek + eBooků a prezentací na témata, která Vám pomohou na burze úspěšně začít.

 • 1
  Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům
  Návod, do čeho a jak můžete investovat ihned s potenciálem velkých výnosů a to bez potřeby peněz.
 • 2
  Jak získat TOP finanční páku pro své záměry
  TOP finanční páka pro realizaci vlastních záměrů, o které většina lidí neví a neumí ji používat.
 • 3
  Utajený zdroj. Jak se na burze (ne)dělají peníze
  Kde je skutečný ZDROJ peněz na burze a jak se k němu dostat.
 • 4
  Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS
  Zjistíte, jak a proč správně využívat svůj VYMĚŘENÝ ČAS.
 • 5
  Podnikání na burze jako životní styl
  Proč úspěšní lidé o burze říkají, že je to vysněný život a životní styl. Tady je hodně inspirace.
 • 6
  Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?
  V tomto vysílání byli mými hosty úspěšní absolventi mých kurzů, se kterými jsem v online přenosu probíral jejich skvělé výsledky na burze. Není lepšího příkladu jak vydělávat peníze na burze.
 • 1
  Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům
  Návod, do čeho a jak můžete investovat ihned s potenciálem velkých výnosů a to bez potřeby peněz.
 • 2
  Jak získat TOP finanční páku pro své záměry
  TOP finanční páka pro realizaci vlastních záměrů, o které většina lidí neví a neumí ji používat.
 • 3
  Utajený zdroj. Jak se na burze (ne)dělají peníze
  Kde je skutečný ZDROJ peněz na burze a jak se k němu dostat.
 • 4
  Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS
  Zjistíte, jak a proč správně využívat svůj VYMĚŘENÝ ČAS.
 • 5
  Podnikání na burze jako životní styl
  Proč úspěšní lidé o burze říkají, že je to vysněný život a životní styl. Tady je hodně inspirace.
 • 6
  Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?
  V tomto vysílání byli mými hosty úspěšní absolventi mých kurzů, se kterými jsem v online přenosu probíral jejich skvělé výsledky na burze. Není lepšího příkladu jak vydělávat peníze na burze.

BONUS V HODNOTĚ 3 000 KČ


Celkem za 197 Kč + DPH
získáte know-how
a studijní materiály
v hodnotě 5 970 Kč.


Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

"Přestože téměř 100 % návštěvníků této stránky chce skutečně zbohatnout a zvýšit své finanční příjmy, ti, kteří tuto stránku opustí bez objednávky, později přiznávají, že jediným důvodem byla neochota jít ihned do akce a sáhnout pro peněženku s platební kartou."

"Pokud víte, že chcete žít lepší život a mít více peněz, udělejte pro to tu nejjednodušší věc. Investujte hned teď do vzdělání, díky kterému tyto peníze získáte."

I když si mnoho lidí přeje pracovat málo a vydělávat hodně, stále má většina z nich pocit, že když nebudou dostatečně pracovat, nevydělají dost peněz.

Tento pohled na burze absolutně neplatí. 

Je docela běžné, že na burze si vyděláte průměrný měsíční plat během pauzy na oběd.

Chápu, že taková informace je pro mnoho lidí možná až skandální a může znít nafoukaně.

Je to ale fakt, který takto funguje už desítky let a nezáleží na tom, jestli mu někdo věří nebo ne.

Pokud ale finanční svoboda patří mezi Vaše velké touhy, otázka, kterou byste si měli položit, je „Co potřebuji vědět k tomu, abych tímto způsobem dokázal vydělávat peníze i já?“

Burza není pro pár vyvolených ani zde není omezený počet investorů nebo peněz.

Samozřejmě investování na burze má také svá rizika. V knize se ale naučíte, jak nepodlehnout nepromyšleným hazardním hrám a jak eliminovat své ztráty."

Vaše záruka vrácení peněz

V mé vzdělávací firmě máme pravidlo, že Vám za investované peníze vždy dáváme větší hodnotu.

I proto je u nás zvykem záruka vrácení peněz v případě, že nebudete s produktem - v tomto případě s knihou Život na burze, spokojeni.

Tzn., pokud získáte pocit, že kniha není tak dobrá, jak o ní mluvím já, nebo všichni ti, kteří si ji koupili před Vámi, stačí nám napsat na email podpora@klubinin.cz a peníze za knihu Vám vrátíme zpět. Důležité je také říct, že kniha Vám i přesto zůstane.

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Pokud jste o mně nebo mé vzdělávací firmě nikdy neslyšeli…

Já sám jsem začínal podnikat v roce 1990 a v nejrůznějších oborech podnikání jsem za 12 let protočil obrat kolem 2,5 miliardy Kč.

K investicím na burze jsem se poprvé dostal v roce 2000. Následovaly 2 roky testování, po kterých mi bylo jasné, že jde o velmi zajímavou alternativu ke klasickému podnikání a způsobu vydělávání peněz.

Díky burze mi již 20 let funguje stabilní penězovod, který mi zajistil více jak 300 procestovaných týdnů, 2 postavené vily, několik aut a dalších věcí, po kterých jsem prostě vždycky toužil.

Nicméně časem mi klasické podnikání chybělo a potřeboval jsem kontakt s lidmi a předávat jim užitečné know-how, které by i jim pomohlo prožít lepší život.

Již řadu let mám vzdělávací firmu v oblasti investování a poradenství.

Vytvořenými vzdělávacími programy prošlo už více jak 3 000 lidí a můj online kurz Hrajeme si na burze se stal bestsellerem na československém internetu.

Následovala aplikace WINSIGNALS pro všechny, kteří chtějí na burze investovat s nízkou mírou rizika a vzdělávací online klub › Klub inteligentních investorů, ve kterém se vzdělávají stovky lidí a učí se chytře investovat.

A nyní je pro Vás připravena kniha Život na burze. Doufám, že pomůže i Vám na cestě k lepšímu a naplněnému životu.

- Jirka Mazur

Naučte se získávat peníze i jiným způsobem než pouze prací.

Objednejte si knihu Život na burze a naučte se "dělat peníze"


"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy

Nyní je kniha za 1/3 ceny.

V této zvýhodněné nabídce zbývá už jen omezené množství kusů.

197 Kč + DPH

197 Kč + DPH

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

+ poštovné

ZDARMA

(Platí pouze nyní, do vyprodání knih za akční cenu)

+ bonusy

ZDARMA

+ garance spokojenosti