Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jste připraveni?

Pro účastníky akce BUSINESS SUMMIT Mám pro Vás dobrou zprávu:

V RYCHLÉ AKCI MÁM PRO VÁS KNIHU ZDARMA!

Nezmeškejte tuto šanci, může skončit dříve, pokud dojdou zásoby knihy na skladě! Jděte na to!

UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY AKCE BUSINESS SUMMIT:

Tuto knihu prodávám, běžně ji zdarma takto neposílám. Je to opravdu akce jen pro Vás! Mimo tuto akci knihu takto získat nelze!

Pro odvážné, motivované a vědomé investory jsem napsal knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Vy ji dnes můžete mít zdarma pouze za náklady doručení. Pokud se rozhodnete, můžete si ihned přidat lehké vzdělávání a začít bez rizika...

Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, férově a pravdivě! 

Objednejte nyní v akci a získejte novou knihu v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

Knihu zdarma mohu posílat pouze Vám, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě.

Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému investování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody.

Tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

Svět financí, burzy a velkých peněz se Vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Akcie, komodity, forex, finanční trhy, burza. Ano, je to svět, který je pro většinu lidí obestřen tajemstvím, mýty a nepochopením. Spolu se svými parťáky jsme Vám prošlapali cestu a chceme Vám ukázat, že je možné na burze uspět jako individuální investor a že se lze tomuto řemeslu naučit. Poučíte se z našich nezdarů, experimentů a náročného hledání a získáte totální zkratku a esenci úspěšných postupů! Mějte ale na paměti, že je to jen kniha! Nečekejte zázračné návody na snadné zbohatnutí. To, co získáte je › poctivé know-how, postupy a návody prověřené praxí a zkušenostmi!

Nahlédněte do knihy, ve které Vám

prozradím, jak to dělám!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

V akci mám pro Vás, účastníky akce BUSINESS SUMMIT, tuto knihu zdarma! Je nabitá příběhy, informacemi a návody, za které bych si mohl účtovat tisíce. Ale pošlu Vám tuto knihu jen za poštovné. Mohu si to dovolit, protože vydělávám jinde. Vím, že Vám tím pomohu v začátcích způsobem, ve který já jsem nemohl ani doufat. Máte to prostě ode mě gratis! Ale nesmíte dlouho váhat, akce platí pouze krátkou dobu!

Proč to dělám? Proč dávám takto knihu zdarma? Třeba proto, abych dal jiným lepší šance, než jak jsem to měl já na začátku. Také proto, že rozšiřujeme komunitu šikovných a svobodných lidí, kterých je v systému jako jehel v kupce sena. Hlavní důvod je, že hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře. Je to náš životní styl a poslání! Mezi účastníky akce BUSINESS SUMMIT takových lidí bude jistě více než v běžné populaci!

  • Zjistěte, zda je toto podnikání pro Vás!?
  • Třeba v sobě právě Vy objevíte talent na peníze z burzy?
  • Nikdy to nezjistíte, dokud si to nevyzkoušíte!
  • Prostě si tuto knihu přečtěte a uvidíte!

Objednejte nyní v akci a získejte novou knihu v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

Knihu zdarma mohu posílat pouze Vám. Můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!