Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

V RYCHLÉ AKCI MÁM PRO VÁS KNIHU ZDARMA!

HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život!

Zjistěte si, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion. Začněte bez rizika!


Napsal jsem pro Vás novou knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji můžete mít zdarma! Je ze života, z praxe, doložená fakty. 


Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Je z praxe, ze života, pravdivá!

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kvalifikovaným investorem!

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. 

Právě proto vznikla moje zbrusu nová kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Zjistěte si, proč a jak hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře a zda to můžete být právě vy? I když začnete z nuly!

Hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře! 

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

Objednejte nyní v akci a získejte novou knihu v ceně 597 Kč i s bonusy v hodnotě 5 970 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

Knihu si před Vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 5 970 Kč.

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci zdarma!

  • Zaplatíte pouze balné a poštovné!
  • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 5 970 korun, které mi platit nebudete!
  • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete!

Knihu zdarma mohu posílat do vyčerpání zásob, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku,
pokud si pospíšíte!

Objednejte nyní v akci a získejte novou knihu v ceně 597 Kč i s bonusy v hodnotě 5 970 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

V akci mám pro Vás knihu zdarma! Je nabitá příběhy, informacemi a návody, za které bych si mohl účtovat tisíce. Ale pošlu Vám tuto knihu jen za poštovné. Mohu si to dovolit, protože vydělávám jinde. Vím, že Vám tím pomohu v začátcích způsobem, ve který já jsem nemohl ani doufat. Máte to prostě ode mě gratis! Ale nesmíte dlouho váhat, akce platí pouze krátkou dobu!

Proč to dělám? Proč dávám takto knihu zdarma? Třeba pro to, abych dal jiným lepší šance, než jak jsem to měl já na začátku. Také proto, že rozšiřujeme komunitu šikovných a svobodných lidí, kterých je v systému jako jehel v kupce sena. Hlavní důvod je, že hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře. Je to náš životní styl a poslání! V knize najdete návod, jak začít!

HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE! 

Je to báječné vydělávat peníze jednoduše, když se to umí!
  • Zjistěte, zda je toto podnikání pro Vás!?
  • Třeba v sobě právě Vy objevíte talent na peníze z burzy?
  • Nikdy to nezjistíte, dokud si to nevyzkoušíte!
  • Prostě si tuto knihu přečtěte a uvidíte!

Právě teď můžete v akci získat novou knihu v ceně 597 Kč i s bonusy v hodnotě 5 970 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

Knihu zdarma mohu posílat do vyčerpání zásob, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Právě teď můžete v akci získat novou knihu zdarma pouze za poštovné a s bonusy v hodnotě 5 970 korun!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!