Co byste řekli tomu, mít dovednosti a finanční vzdělání, které Vám umožní získat více, než 97 % lidí s vysokou školou?

Máme pro vás možné řešení a hlavně dobrou zprávu!

Našli jsme jednodušší způsob, jak vydělávat peníze, než je práce, nebo podnikání a zveme vás k tomu, abyste se na něj podívali. Bez rizika se podívejte na to ›

JAK ZAČÍT NA BURZE!

Naučili jsme se ziskově investovat na burze. Pochopili jsme, že je to technicky nejjednodušší způsob, jak vydělat peníze. Ale cesta k tomu snadná nebyla. Dnes máme komunitu čítající pár stovek lidí. Děláme to, co nás baví. Pracujeme na své nezávislosti lehce mimo systém. Naučíme Vás to!

Napsal jsem knihu, která Vám ukáže naši cestu a řešení, které můžete získat a vlastnit. Učte se zdarma a bez rizika z našich draze zaplacených zkušeností. Právě teď může být tato kniha Vaše!

- Jirka Mazur, autor

Toto je fotografie ze setkání mého týmu s live tradery, kteří již tuto knihu mají a na burze prohánějí v této sestavě, jak ji vidíte na snímku › několik milionů EUR. Díky knize se můžete osobně s řadou z nich poznat osobně. Je to bezva parta, rádi s Vámi budou sdílet své dovednosti a příběhy!

Teď ta dobrá zpráva:

V ČERVNU ROZDÁVÁME 3.000 KNIH ZDARMA!

Dnes Vám mohu garantovat 

knihu ZDARMA pouze za poštovné! 

Stíháte? Máte čas ještě...

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Nezmeškejte tuto šanci. Akci ukončíme dříve, pokud naplníme limit 3.000 rozdaných knih. Jděte na to!

    Tato akce má tato omezení:

  • Rozdáme pouze 3.000 knih! Kdo to nestihne, může si knihu koupit, pokud zůstane skladem...
  • Tato akce platí pouze v červnu 2023. Kdo to prošvihne, má smůlu...
  • Když rozdáme těchto 3.000 knih dříve, akci ukončíme. Proto nečekejte, až dojde tento odpočet:

Nejčastější důvody, proč lidé podnikají na burze:

Chtějí vydělávat peníze rychle
a jednoduše
Chtějí investovat tam, kde to má smysl
Chtějí mít svůj život pod kontrolou
Chtějí více možností pro sebe a své blízké
Hledají finanční nezávislost

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze.

Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha JAK ZAČÍT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě.

Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému investování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody.

Tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!

JAK USPĚT NA BURZE?

Získejte zkušenosti autora k tomu, jak na burze začít, uspět a investovat!

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Vím, jaké to je, když nemáte život pod kontrolou. Proto jsem udělal vše, abych to změnil. O tom, jak se mi to podařilo a co jsem pro to vše udělal, je moje kniha, kterou právě teď můžete získat. Může to být cesta, která vás bude inspirovat. Zde jsou fakta, jak lidé přemýšlí o hodnotách, o kterých je zde řeč:

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova "svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz" jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finanční vzdělání a získáte novou příležitost! Získejte jednoduše moje draze zaplacené zkušenosti a jděte na to!

Svět financí, burzy a velkých peněz se Vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

NAHLÉDNĚTE DO KNIHY!

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!