Dokončeno z 50 %

Co byste řekli tomu, mít dovednosti a finanční vzdělání, které Vám umožní získat více, než jak to umí 97 % lidí s vysokou školou?

Super! Blahopřeji, máte za sebou první krok!

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Pojďte zjistit, jak na to! 

Mohl bych začít tímto textem:

Rozhodně neříkám, že klasické vzdělání je špatně, sám mám vysokou školu. Ale říkám, že o tom, jak vydělávat peníze a žít kvalitní život snů, vás škola nenaučí vůbec nic. Obsáhlý výzkum statistiků v USA již před léty potvrdil, že korelace mezi schopností vydělávat peníze a úrovní vzdělání, je překvapivě malá. Ano, v práci vám nikdo nikdy nedá více, než je tržní hodnota práce. A ta je prostě taková, jaká je. Přitom vaše hodnota může být podstatně vyšší. Jak získáte tuto hodnotu, kterou je klíčová dovednost vydělávat peníze, která odpovídá schopnosti vašeho myšlení?

Napoleon Hill kdysi napsal: „Můžeš získat vše, co si Tvoje mysl umí představit a čemu uvěří...!” Já dodávám, že pro to ještě musíte něco udělat!

 • Ano, můžete být spokojeni v práci, v podnikání a nemít žádné další potřeby…
 • Ano, můžete si libovat v šedi průměru a ve své komfortní zóně…
 • Ano, vůbec nemusíte věřit tomu, o čem píšu…

Ať si myslíte cokoliv a čemukoliv věříte, vždy máte pravdu! A také podle toho máte svůj život...

Jak myslíte, tak se máte!

Vše, co v životě máte a to, kam Váš život směřuje, je výsledkem myšlení… Většina lidí se tomuto faktu vyhýbá a snaží se obelhat sami sebe, protože to někdy fakt není pěkné pomyšlení. A nakonec vždy uhnou k řešení, že za jejich život, úspěchy, neúspěchy či peníze, může někdo jiný. Rodiče, lidé kolem, stát, zaměstnavatel, obecná nespravedlnost a zmar. Marně hledají jistoty tak dlouho, až v závěru zjistí, že jistoty neexistují. Že je to klam a mýtus, pohádky pro děti, mládež i dospělé… 

 • Máte vystudováno, pracujete, podnikáte a máte pocit, že život je neustále náročnější?
 • Prodáváte svůj čas za peníze, nebo se honíte v hektickém podnikání?
 • Doufáte, že stát, systém, Vám pomůže? Zajistí nízké ceny, blahobyt, obstojný důchod?
 • Že stát sníží inflaci, bude šetřit, vymýtí korupci a vytvoří lepší podmínky pro život a podnikání?
 • Předpokládám, že pokud čtete tyto řádky, tak nejste naivní a hledáte cestu, jak ven z krysího závodu a jak se lehce od systému odpojit!

Předpokládám, že o těchto věcech přemýšlíte a že si myslíte, že je čas jít svou cestou!

Stát alias systém říká, jak se o nás chce starat. Máme prý dlouho pracovat, abychom získali chatrný důchod. Nejlépe dělat otroka 40 let do zničení těla i duše do 68 let věku. Důvod je jasný, cíl systému je lidi vyždímat, zajistit si daně a co nejméně jim platit zpět. Pokud říká opak, jsou to jen předvolební sliby a manipulace. Náklady na korupci, utrácení a bujení státu jsou velké. Ochota státu ušetřit a pomoci lidem, je minimální. 

Nemyslím, že jsme se narodili pouze proto, abychom dělali 40 let otroky systému a aby si z nás politici dělali kašpary!

Vůbec neříkám, že pracovat pro někoho, je špatně. Naopak, rád pracuji také, ale ne pro peníze! A nakonec, my jako lidi práci přeci potřebujeme. Říkáte si, jaké by to bylo, kdyby všichni měli návod na to vydělávat peníze jednoduše? Ujišťuji Vás, že se to nikdy nestane. Buďte bez obav. To, o čem píšu, pochopí jen zlomek lidí. Píšu to pro Vás!

Rodiče, škola, práce, podnikání, cesty životem jsou různé a většinou zjišťujeme, že schopnost a dovednost vydělávat peníze, je celkem zásadní. Máme za sebou různé příběhy a cestu, často podobnou motivaci. Možná chceme být bohatí a šťastní?

 • Nejvyšší formou bohatství je, když se ráno probudíte a můžete si říct: „Dnes si mohu dělat, co chci.“
 • Štěstí potom je, když máte svůj život a čas pod kontrolou.

Svoboda, nezávislost a výše uvedená forma bohatství a štěstí je podmíněna schopností a dovedností vydělávat peníze. Nezávislost je nejvyšší dividenda, kterou peníze nabízejí.

Když lidé začínají podnikat, nebo investovat, žene je kupředu nejen touha po tom, vydělat více peněz. Je to vnitřní svoboda a nezávislost. Tyto a podobné motivace rozpohybují nové hry… 

Na začátku rozhodnutí naučit se investovat, je často něco, čemu já říkám „lehká srážka se systémem“. Nebo jej frustrace, rebélie a touha jít si životem po svém. Přestat prodávat svůj čas za peníze, nečekat na mrzké důchody, přestat se honit v hektickém podnikání.

Bohatství i štěstí jsem našel v den, kdy jsem se rozhodl, že tuto hru se systémem hrát nebudu!

I vy se jednoho dne se rozhodnete, že vnucenou hru se systémem chcete opustit. Zjišťujete, že hru se systémem nemůžete vyhrát a doufáte v nějaké řešení.  Nebudu soudit s nebudu vést polemiky o státu, systému, politicích a o všem, co ovlivňuje naše životy, když si jejich hry připustíme příliš k naší mysli. Vláda a politici jedou na své zájmy, nikdy vám nepomůžou a nikdy vás nezachrání před vašimi problémy. Budete 10x šťastnější, když odpustíte svým rodičům, škole, zaměstnavatelům i politikům a začnete se soustředit na sebe!

Musím říct, že tyto hry se systémem již nehrajeme! V nic nedoufáme a nic neočekáváme. Naučili jsme se jet sami na sebe a do své budoucnosti investujeme sami. Je to i budoucnost našich rodin, dětí, přátel. Naučili jsme se na burze bezpečně a téměř bez rizika vydělávat 25, 30 a více procent zisků ročně, legálně platíme minimální daně (třeba 5 - 15 %). Budujeme bohatství, aktiva, točíme peníze a jsme pro společnost užiteční tím, že ji nezatěžujeme a na nepřímých daních zaplatíme klidně násobky toho, co lidé z výplaty. 

Jak to děláme? Prostě hrajeme své hry na svém hřišti a podle svých pravidel. Investujeme na burze. Kdo začíná s málem a ukáže, že to umí, peníze si k němu cestu najdou. A kdo kapitál má, může jej zhodnocovat způsobem, o kterém se běžným investorům ani nezdá.

„Když se ráno probudíme, máme před sebou další svobodný den, lehce mimo systém. Nejsme antisystémoví, pouze se učíme hrát svou hru, která nám dává smysl. Naučit se řídit a vydělávat peníze na burze je jednoduché. Zvládnete to také. To, co je těžší, je udržet se v investicích ziskově a dlouhodobě, to jest - jak uspět na burze!” 

Našli jsme pro sebe legální a jednoduchý způsob, jak vydělávat s naprosto minimálním rizikem 25 - 30 % a více ročně.

Není to žádné šarlatánství, multilevel, nebo levárna. Je to poctivý, fungující a prověřený systém, který vám rádi ukážeme. Proto jsem napsal tuto knihu, abych vám ukázal náš svět burzy a novou příležitost. Je to poctivá a fér nabídka. Je na vás, jak s ní naložíte, pořízením a přečtením knihy neriskujete vůbec nic. Pouze se můžete naučit nové věci a začít svou budoucnost vytvářet jinak. 

Nepotřebujete stát, systém a jiné lidi, aby vám radili, co máte dělat, jak dlouho pracovat a co musíte, či nemusíte. Můžete ve svém životě dělat vše, nač pomyslíte a vše, co si vaše mysl umí představit a čemu uvěříte. Změnu a nové cíle máte na dosah ruky, prostě pro sebe něco udělejte!

Říkáte si možná, proč se zajímat o investování na burze?

 • Jak lze na burze vydělávat peníze technicky jednoduše a legálně, bez papírů a povolování úřadů?
 • Lze se to naučit a je to pro mně?
 • Opravdu pro sebe chceme více svobody a nezávislost?
 • Chceme peníze vydělávat jednodušším způsobem?
 • Jsme pro to ochotni něco udělat a učit se?

Dávali jsme si mými parťáky podobné otázky! Nicméně, je takto:

SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

V LIMITOVANÉ AKCI MÁM PRO VÁS DVĚ KNIHY V JEDNÉ ZDARMA!

Dám Vám scénář pro online podnikání, díky kterému jsem se naučil investovat téměř z nuly na milion a díky kterému vydělávám více než 10 milionů korun ročně. Přečtěte si mou knihu a já Vás to potom naučím za pár týdnů, pokud budete mít zájem! Moje kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Možná díky ní najdete zkratku pro peníze a vysněný život rychleji, než se to porařilo mně. Pusťte se do toho!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Dále si dnes ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny placený Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭. Tento VIP packet Vám umožní přednostní Welcome Call, přednostní servis a podporu pro naplnění Vašich záměrů. Tento VIP Packet si objednává 34 % čtenářů ihned. Je to chytrá investice!

Nemusíte číst celou stránku.

Objednejte si knihu ihned!

Dnes ode mě dostanete knihu v akci v ceně 980 Kč zdarma s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, které dostanete ode mě jako dárek také zdarma. Zaplatíte jen 97 Kč za poštovné, balné a doručení knihy!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! 

NICMÉNĚ, POKUD PRO SEBE POTŘEBUJETE ZJISTIT DŮVODY, PROČ SI OPATŘIT MOU KNIHU, ZDE JE MÁTE!

Problém pro většinu lidí jsou...  PENÍZE!

Naše příběhy jsou možná podobné? 

Ve škole nám říkali „uč se, abys měl dobrou práci“. „Pracuj, abys měl peníze...“ 80 % lidí tento model následuje, aby následně zjišťovali, že mají neustále málo peněz. Díky tomu mají i málo svobody a času. Kvalita života se omezí na přežívání a trochu zábavy...

Vydělávat peníze prací je těžké!

Ano, život je mimo jiné i o penězích!

Říká se, že peníze nejsou důležité (?), ale jsou až na prvním místě. Lidé podnikaví zjišťují, že ten nejnáročnější způsob, jak je vydělávat, je práce pro někoho. V zaměstnání nikdy nedostanete více peněz, než je Vaše hodnota na trhu práce. Můžete se přetrhnout, ale fakt ne… 

Pracujete rádi? 

Je to v pořádku ale mám pro Vás smutnou zprávu › prací pro někoho nikdy nezbohatnete! Pracujte pro radost, užitek a seberealizaci. Ale o svoje peníze se naučte postarat sami! Když se to naučíte, pracovat můžete, ale nemusíte.

Je to moje osobní zkušenost!

Proto jsem se rozhodl pro jinou cestu!

PROVĚŘENÉ ŘEŠENÍ, JAK "VYRÁBĚT PENÍZE"

Jsou to prověřené návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není dělat „nic“ a pouze sekat prachy… Je třeba peníze vydělat, a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" 

- Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Napsal jsem o tom pro Vás knihu!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

Vše důležité z mé 20leté cesty burzou máte v mojí knize!

Děláme to, co nás baví › děláme peníze na burze. Odměnou je svoboda a náš čas!

Kniha ŽIVOT NA BURZE

 • Obsahuje pravdivé příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.
 • Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Právě proto jsem vydal už II. vydání této úspěšné knihy, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.

Naučil jsem se podnikat na burze 

a tuto dovednost jsem předal tisícovkám lidí

Je to náš prověřený postup, jak na investice a jak "vyrábíme peníze"

Ono "vyrábíme peníze" je lehká nadsázka, ale zjistíte, že je blízká realitě!

Ano, hledal jsem systém, díky kterému bych mohl vydělávat peníze jednodušším způsobem, než je zaměstnání, nebo klasické podnikání.

Objevil jsem pro sebe a pár tisíc dalších lidí řešení!

Naučili jsme se řídit peníze a investice jednodušeji. Legálně, "bez papírů" a složitostí klasického podnikání, děláme peníze jinak. 

Náš prověřený postup máte na dosah ruky!

Proč byste se o to měli zajímat?

Řekl bych → je to zajímavé know-how! Hodně lidí o tom sní, pouze málo jich to dokáže!

Jenže pokud zjistíte, jak na to, vím, že začnete plánovat útěk ze zaměstnání, či náročného podnikání, až zjistíte, že to jde dělat jinak...

Mně a mým klientům i parťákům v byznyse to přineslo nejen peníze, ale zejména neuvěřitelnou porci svobody, nezávislost a čas pro sebe, přátele i rodinu. 

Ano, nejde pouze o peníze. Čas, svoboda a nezávislost, to je to, oč tady jde. Můj i Váš čas je vyměřen, jak s ním naložíte?

Dnes o nic nejde. Prostě si jen pořiďte tuto knihu, přečtěte si tento postup a potom se rozhodujte...

Neříkám, že to dá každý. Ale nikdy nebudete vědět, zda je to pro Vás, pokud si to nezjistíte a nevyzkoušíte!

 

CO ŘÍKAJÍ O KNIZE TI, KDO UŽ JI MAJÍ?

Víte, že 93 % procent lidí nemá peníze, čas ani svobodu tak, jak by chtěli, protože nevědí to, co zná jen 7 % vítězů?! Zjistěte, proč si tyto postupy k chytrému podnikání na burze a cestu k finanční nezávislosti spolu se mnou tito lidé zvolili!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Knihu si již přečetlo přes 13 tisíc lidí!

Co říkají další nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

PODNIKÁME NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Získejte dvě knihy v jedné. 300 stran o tom, proč a jak začít na burze. Prověřeno praxí 20 let a příběhy stovek lidí!

Objednejte si dnes II. vydání knihy zdarma a k tomu bonusy za 2 990 Kč! Dnes zaplatíte pouze balné a poštovné 97 Kč.

Knihu prodávám za cenu 980 korun plus DPH. Dnes pro Vás mám tuto knihu zdarma. Jistě pro Vás nebude problém uhradit drobný náklad za balné a doručení.  Kniha má formát B5 a více než 300 stran textu. Máte moji garanci kvality i vrácení ceny. Pokud se Vám kniha nebude líbit a vrátíte nám ji nepoškozenou, vrátím Vám peníze bez dalších otázek!

 • Dnes máte knihu ZDARMA
  To jest nezaplatíte částku 980 korun, to jde na mě, máte to gratis....
 • Zaplatíte pouze poštovné
  Ano, přispějete drobné na balné a poštovné. To je jistě fér!
 • Odeslání do 14 dnů
  Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání
 • Garance kvality obsahu a vrácení peněz
  Vrátím Vám peníze bez dalších otázek, pokud zjistíte, že není pro Vás! Vím, že si to mohu dovolit, jsem si jistý kvalitou obsahu a přínosem pro Vás. Potvrzuji to mí klienti a čtenáři knihy. Ještě ji nikdo nevrátil!

ŽIVOT NA BURZE
bez příkras, napřímo a pravdivě

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl! 

Kniha je více příběhová. Odhaluji zde okolnosti svého působení na burze. Cestu učení, výhry i prohry. Poučení a inspirace, odpovídám na otázky PROČ to dělat. Motivace je klíč k úspěchu!

Dozvíte se, jak vznikalo naše know-how a proč jsou naše postupy jedinečné. Můžete je následovat! Bude Vás to bavit!

JAK ZAČÍT NA BURZE                          a naučit se (tajný) expertní byznys

Základy, které potřebujete do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Tento byznys a možnost vydělávání peněz jsou z mnoha důvodů většině lidí utajeny. Tato část knihy pojednává nejen o tom, jak si můžete příležitost odtajnit, ale zejména o tom, jak naše podnikání funguje, jak na burze děláme peníze a jak začít!

Kniha tedy odpovídá na otázky JAK. Bez jejich znalostí to raději na burze nezkoušejte!

Není to obyčejná kniha. Je to Váš průvodce na cestu - od prvního řádku až po Vaši akci na burze. Byznys, který děláme, známe jako své boty. Od nás máte vždy dobré rady na cestu. Bez nás to na burze raději ani nezkoušejte!

Proč je naše podnikání legálně lehce mimo systém?

Většina lidí vydělává peníze tak, že prodává svůj čas jiným lidem. Nejenže přicházejí o svůj čas, ale mají do jisté míry i omezený přísun peněz. Existuje způsob, jak žít svůj život tak, abyste měli dostatek peněz, hodně času a tím i nezávislost.

Vzdělávací systém učí lidi pracovat za účelem finančního zajištění, ale už nás neučí, jak s penězi nakládat, jak je dělat jinak, jak mít více svobody. Podle tohoto systému je nastavené vzdělání, částečně i výchova. 90 % lidí jsou tam, kde je chce mít systém. Ale často nejsou tam, kde by chtěli být oni.

Dává to smysl a jak se říká "bez práce nejsou koláče". Někdo musí pracovat, aby měl na koláče a někdo ty koláče musí upéct. Kdyby všichni byli lehce mimo systém, tak se vše zhroutí, a proto o jiném způsobu dělání peněz ví jen velmi málo lidí.

93 % lidí, kteří tento způsob vyzkoušeli, tak neuspěli. Chyběla jim motivace a neměli správně nastavené myšlení. Proto se zde pohybuje jen 7 % úspěšných, kteří ví jak na to! Našli si svou cestu lehce mimo systém!

Děláme peníze jinak!

Správné vzdělání a motivace dokážou chytré lidi nasměrovat k lepšímu životu!

Máte chuť žít finančně svobodný a nezávislý život,

ve kterém si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte sny, podnikáte s lehkostí a když se si jej uvědomíte, jste nadšení, že toto je ten Váš vysněný život?

Lidé mi někdy říkají, že burza je jen o penězích. A mají pravdu. Na burze vydělávám peníze, které dávám zpět do ekonomiky, zaměstnávám tím lidi, platím daně, jsem prospěšný. A mohu svobodně dělat to, co mě baví a mohu to dělat tak, že z toho mají užitek lidé kolem mě a nemusím se ohlížet pouze na peníze. V tom je svoboda!

Pořád se považuji za normálního podnikatele, který si pouze našel pro sebe tu správnou tržní niku. Smysl každého podnikání je generovat zisk. Měřitelným parametrem úspěchu jsou peníze. Za peníze mohu žít lepší život, plnit si své sny, dopřát si, co potřebuji. Mohu pomáhat jiným lidem, protože si to mohu dovolit a drobné neřešit. To je nezávislost! 

Součástí mého vysněného a realizovaného života je cestování a užívání času smysluplným způsobem. Sám si určuji, kdy pracuji, kdy odpočívám, kdy se bavím, kdy a jak si užívám s rodinou, či s přáteli. To je volnost!

Nemusím řešit pracovní dobu, zákazníky, úředníky nebo složitosti dnešní doby. Podnikám lehce mimo systém a mám ve svém podnikání přátele, parťáky. Vidím smysl ve vzdělávání lidí a v budování komunity v podnikání, které mě baví, naplňuje a hlavně vydělává peníze. V tom vidím poslání!

Od té doby, co jsem na burze, jsem procestoval desítky zemí, postavil dva domy, strávil jsem s rodinou přes 300 týdnů dovolené. Díky podnikání na burze žiju život snů. Dělám, co mě baví a vím, kde jsou moje peníze. To zjistíte i Vy v mojí knize, jak na to! Stačí si ji pořídit!

Kniha ve Vás zažehne touhu si tuto cestu vyzkoušet. Nepodaří se to sice každému, ale jinak nikdy nezjistíte, zda to můžete být právě Vy, kdo uspěje! 

 • Mým velkým přáním je, abyste si doplnili vzdělání, které systém lidem neposkytuje a v oblasti peněz a kvality života udržuje lidi v nevědomosti!
 • Mým velkým přáním je, abyste si naladili mysl na peníze a abyste šli za svými sny zkratkou, ale vědomě a s jasnou vizí, že to můžete dokázat!
 • Mým velkým přáním je, abyste v této knize našli inspirace, řešení, směr a postup k tomu, co opravdu v životě chcete. Peníze nejsou špatné. Peníze jsou důležité, aby se sny a vize mohly naplnit. Jděte na to!

V této knize Vám chci ukázat nejen prověřené návody a postupy, jak na burzu a peníze. Ale zejména to, že podnikání na burze pro Vás může být řešením, cestou a příležitostí k tomu nejjednoduššímu podnikání s penězi, o kterém vím. Je to cesta k finanční svobodě k nezávislosti a já Vás o tom rád přesvědčím!

Jaká bude ta Vaše cesta?

Finanční svoboda a nezávislost, čas pro sebe a skvělý život nejsou to, co systém podporuje. 

Musíte to vědět! Máte na výběr: 

× Hodně práce, málo času, peněz i svobody
    nebo
Málo práce, hodně času, peněz i svobody! 

Můžete žít v pasti systému nebo lehce mimo systém. Jaká bude Vaše cesta? 

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!


Získejte knihu, která Vám otevře příležitosti a vysvětlí, jak uspět na burze!

Toto je fotografie ze setkání mého týmu s live tradery, kteří již tuto knihu mají a na burze prohánějí v této sestavě, jak ji vidíte na snímku › několik milionů EUR. Díky knize se můžete osobně s řadou z nich poznat osobně. Je to bezva parta, rádi s Vámi budou sdílet své dovednosti a příběhy!

HODNOTNÉ BONUSY KE KNIZE, KTERÉ NELZE JINDE A JINAK ZÍSKAT

Dnes Vám ke knize zdarma přidám:

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika

  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup Vám ušetří čas a peníze a usnadní Vaše začátky.

 • BONUS 2: O investování a svobodě

  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si na rovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.

 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali

  Seznámím Vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata knihy o aktuální dění, vtáhnu Vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Tyto bonusy si cením na částku 990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy ke knize zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu Vám dnes ke knize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 2 000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata knihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

DNES EXKLUZIVNĚ MŮŽETE KE KNIZE PŘIDAT

navíc dva doplňky pro rychlejší start na burze:

 • 1
  Můj (tajný) doporučující návod:

ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Dnes zaplatíte místo 3 000 Kč
pouze 487 korun
+ DPH!

Tento minikurz si ke knize kupuje 42 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Dnešní nabídka je fér!

DŮLEŽITÉ: Je to na Vás, zda si tento návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ pořídíte. Vím, že je to dobrá investice, která Vám ušetří desítky, možná stovky hodin času a také obsahuje pár vychytávek, na které byste možná sami vůbec nepřišli. Určitě to oceníte!

 • 2
  Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭

Welcome Call  + individuální vzdělávací servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem Welcome Callu je je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou!

Nečekejte, až na Vás dojde řada

a začněte na burze dříve a výhodněji, než ostatní!

Tento VIP servis a packet si kupuje 34 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Toto je VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří mají dostatek kapitálu, vědí, co chtějí a proč. Nechtějí a nemusí čekat, prostě předběhnou frontu a získají VIP servis a podporu pro start na burze včetně nejvýhodnějších podmínek!

DŮLEŽITÉ:

Pořízením tohoto VIP packetu nám dáváte na vědomí informaci, že disponujete rizikovým kapitálem jako potenciálně kvalifikovaný investor a přejete si od začátku VIP přístup a servis. Zajistíte si možnost úvodního Welcome Callu, uvítacího hovoru, v rámci kterého probereme Vaše investiční cíle a záměry a probereme přednostně nejlepší variantu a cestu pro to, jak tyto záměry naplnit. Nemusíte "čekat ve frontě", až na Vás dojde řada. Nemusíte čekat na běžné e-mailové informace řadu týdnů, prostě se Vám ozveme hned!

Peníze a aktivní zájem ukážou směr a cestu těm, kdo chtějí být první!

Dnes zaplatíte místo 5 000 Kč
pouze 990 korun
+ DPH!

VAŠE OBJEDNÁVKA

Nečekejte již na nic a objednejte si knihu

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

UPOZORNĚNÍ! MOŽNOST ZÍSKAT KNIHU V AKCI ZDARMA TRVÁ POUZE DO 30. ČERVNA!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu!

Objednávka knihy je dnes

místo 980  Kč , ZDARMA, uhradíte pouze náklady na doručení, balné a poštovné v celkové výši 97 Kč!

Nečekejte již na nic a získejte dvě knihy v jedné, které Vám ukážou směr a cestu k životnímu stylu úspěšného podnikání na burze...

⬇︎⬇︎⬇︎

ANO, CHCI SI OBJEDNAT KNIHU 

pouze v červnu zdarma a vím, že tím dostanu  slevu 100 % z ceny knihy, dále získám zdarma bonusy v hodnotě 2 990 korun. Zaplatím jen za doručení knihy v ceně 97 korun. 

      Celkem tak ušetřím 3 677 korun a vím, že si navíc mohu objednat:

 • (Tajný) návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze za cenu 487 korun místo plné ceny 3 000 korun.
 • Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭ (Welcome Call  + individuální vzdělávací servis + individuální plán). Získejte VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří nechtějí čekat ve frontě a mají jasno ve svých záměrech. Zaplatíte pouze 990 korun místo plné ceny 5 000 korun.

Vím, že  za knihu zdarma s bonusy plus náklady na dopravu 97 korun, pořizovací ceny návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ za 487 korun a pořizovací ceny VIP packetu za 990 korun získám celkovou slevu v celkové výši  11 677 korun!

Částky jsou uvedeny bez DPH.

⬇︎⬇︎⬇︎


CELKOVÁ HODNOTA 11 677 Kč !!!

Dnes místo 11 677 Kč pouze za 490 + 487 + 990 Kč při využití celé nabídky. Objednat si můžete samozřejmě pouze knihu...

 • Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 
 • Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny placený extra VIP Packet✭✭✭✭✭. Tento VIP packet Vám umožní přednostní Welcome Call, přednostní servis a podporu pro naplnění Vašich záměrů a také umožní individuální nastavení vzdělávacího a investičního plánu. Tento VIP packet si kupuje 34 % čtenářů ihned. Poznáme se spolu dříve, než s ostatními! Nečekejte ve frontě!

 • Samozřejmě si můžete pořídit pouze knihu v této akci a další vzdělávání, nebo investiční plány řešit kdykoliv později. Kniha sama o sobě Vám dá kvalitní základy o investování na burze, doplníte si finančí vzdělání. Oba doplňkové produkty si můžete pořídit kdykoliv později za plnou cenu.

Na skladě zbývá ještě 2787 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

⬇︎⬇︎⬇︎

Vyplňte fakturační údaje

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzů HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory!

Upozornění:

 • Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání.
 • Bonusy ke knize zdarma - odkaz na ně a postup najdete v textu knihy!
 • Přístup k doplňkovému "minikurzu" a (tajnému) návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ získáte ihned po zaplacení!
 • Po objednávce VIP packetu se Vám ozveme do 3 pracovních dnů!

Autor:

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Můžete pokračovat ve čtení,

pokud ještě váháte..?

Nemějte obavy z neúspěchu nebo složitostí!

Mými kurzy, školeními, semináři prošly tisíce lidí a nyní čtou mou knihu.

Dnes velká část těchto lidí stabilně vydělává na burze a dávají pevné finanční základy své budoucnosti. Provedu Vás burzou jednoduše!

Opravdu nemusíte kupovat knihy za desetitisíce...

...abyste se naučili spekulovat či podnikat na burze. Efekt může být opačný › nadměrné informační toky a chaos. Je to zbytečné, když si uvědomíte, že ceny na burze mohou jít pouze dvěma směry a máme pouze 2 možnosti pro realizaci zisku. 

Také nepotřebujete křišťálovou kouli na to, abyste našli svoje ziskové příležitosti. Naučím Vás, jak na to, abyste uměli to, co umí moji klienti › identifikovat cenový vývoj a ziskové příležitosti s pravděpodobností 80 až 90 %! 

Tyto knihy jsem přečetl za Vás, abych zjistil, že jsou v zásadě k ničemu. Umístil jsem je do archívu a napsal jsem knihu, ve které najdete 10 % potřebných informací, které mají vliv na 90 % výsledků. Obsahuje pouze to, co opravdu potřebujete ⬇︎⬇︎⬇︎

Takto vypadá obálka knihy, alias "přečtěte jednu a otočte!"

Měli byste vědět, že vydělat peníze je snazší, než se Vám kdokoliv snaží namluvit.

 • Ať jste introvert nebo extrovert...
 • Ať umíte nebo neumíte vystupovat a mluvit před cizími lidmi...
 • Ať umíte či neumíte prodávat offline či online...

Na burze je to jedno. Na burze je jedno, v čem jste dobří nebo jak vypadáte. Burzu se stačí naučit a Vaše finanční transformace může začít růst.

Toto je vývoj Equity z našeho projektu WinSignals, o kterém se v knize také dozvíte!

Nahlédněte do knihy...

Bude Vás to bavit!

Je tato kniha skutečně pro Vás?… 

Pojďte, nahlédneme spolu dovnitř.

Zde se podívejte na ukázky z několika vybraných kapitol:

Kapitola 2

Zde si povíme o tom, jaký zaujmout mindset, jak se dívat na své peníze a svůj čas.

Kapitola 5

V této kapitole pochopíte nebo si připomenete hodnotu svého času a jak s ním nakládat pro svůj rozvoj, pro své bohatství a naplnění svých snů.

Alespoň částečně se to podaří pouze 20 % populace, tato kapitola Vám ukáže, jak se mezi těchto 20 % šťastlivců zařadit.

Kapitola 6

Zde se dozvíte, čemu konkrétně na burze věnovat pozornost a jakým krokům se vyvarovat
a minimalizovat tak ztráty nezkušených pokušitelů štěstí.

Kapitola 17

V této kapitole se dozvíte, jak využít pravidlo 80/20
a vytěžit maximum výnosů s použitím minima dovedností. Dále se naučíte, jak na složené úročení, jaká jsou rizika a zisky a různé vychytávky.

Dostupnost knih za akční cenu k dnešnímu dni:

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!