Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

ROZDÁVÁME 3.000 KNIH ZDARMA!

PRODLUŽUJEME AKCI!

Jmenuji se Jirka Mazur a napsal jsem pro Vás knihu o mojí cestě do světa burzy. Je to kniha i vydělávání peněz a investování na burze. Je z praxe, ze života, obsahuje příběhy, návody, řešení a doporučení k tomu, jak začít a hlavně jak uspět na burze. Napsal jsem tuto knihu pro přátele a zájemce o to, co děláme a jak to děláme. Knihu běžně prodávám za 980 korun, ale...

Chci tuto knihu doručit těm z Vás, kteří možná na podobnou příležitost čekáte a chcete se dozvědět více! Proto jsem se rozhodl pro tuto akci:

PRODLUŽUJEME AKCI!

ROZDÁVÁME 3.000 KNIH ZDARMA!

JEŠTĚ ZBÝVÁ 797 KNIH NA SKLADĚ!

 • Knihu máte zdarma - zaplatíte jen 97 korun za poštovné.

Dnes Vám mohu garantovat

knihu ZDARMA pouze za poštovné!

Stíháte? Máte čas ještě...

Nezmeškejte tuto šanci. Akci ukončíme dříve, pokud naplníme limit 3.000 rozdaných knih. Jděte na to!

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 797 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Napsal jsem pro Vás novou knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji můžete mít ZDARMA, pouze za poštovné. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, napřímo a pravdivě! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život! Toto je již II. vydání knihy a mizí nám ze skladů rychle. Proto neváhejte a zjistěte si, jak knihu získat, co k ní dostanete a jaké jsou moje garance a záruky! 

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. 

Právě proto vznikla moje kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Mít pro sebe dostatek svobody, nezávislosti, času pro sebe i peněz - to je otázka rozhodnutí a volby. Jak myslíte, tak se máte!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 797 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Ke knize Vám dnes přidám několik bonusů ZDARMA, které Vám rozšíří témata knihy o problematiku investování a podnikání na burze!

Tento bonusový obsah si cením na částku 2 990 korun, ale Vy jej ode mne získáte zdarma, pokud si knihu objednáte dnes! 

Ke knize získáte 3 online publikace v ceně 3 x 330 korun a extra bonus s 6 obsahy navíc v ceně 2 000 korun. Dohromady je hodnota bonusového obsahu 2 990 korun, pro Vás dnes zdarma

Ke knize Vám zdarma přidám:

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika

  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup Vám ušetří čas a peníze a usnadní Vaše začátky.

 • BONUS 2: O investování a svobodě

  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si na rovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.

 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali

  Seznámím Vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata knihy o aktuální dění, vtáhnu Vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Tyto bonusy si cením na částku 3 x 330 =  990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy ke knize zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu Vám dnes ke knize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 2000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata knihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 797 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Co říkají nadšení majitelé knihy

Setkání investorů, kteří již knihu mají a investují podle rad a postupů, které v knize najdete!

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné ZDARMA pouze za poštovné!


DNES EXKLUZIVNĚ MŮŽETE KE KNIZE PŘIDAT

navíc dva doplňky pro rychlejší start na burze:

 • 1
  Můj (tajný) doporučující návod:

ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Zvýhodnění za 1/6 lze využít pouze dnes a pouze s knihou! Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

 • 2
  Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭

Welcome Call  + individuální vzdělávací servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem Welcome Callu je je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou!

Nečekejte, až na Vás dojde řada

a začněte na burze dříve a výhodněji, než ostatní!

Tento VIP servis a packet si kupuje 34 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny Etra VIP Packet vhodný pro kvalifikované investory, který vědí, co chtějí a kteří si tímto zabezpečí přednostní servis. Zvýhodnění za 1/5 lze využít pouze dnes a pouze s knihou! Tento Etra VIP Packet si objednává 34 % čtenářů ihned.

Další informace k doplňkům ke knize se dozvíte po zadání konktatních údajů, ať víme, komu je zaslat!

A ještě důležitá informace:

Moje osobní garance pro Vás!

Nic neriskujete!

Jsem si na sto procent jistý, že se Vám moje kniha bude líbit... a pokud ne, tak Vám vrátím peníze za poštovné... a knihu si stále můžete nechat, ale  proč byste to dělali?

Přesně tak. Nemusíte mi ji posílat zpět!

Pokud nebudete spokojeni, stačí mi napsat na kniha@klubinin.cz a obratem Vám pošleme 100% toho, co jste zaplatili za poštovné, zpátky na Váš účet. Bez problému, výčitek nebo nepříjemných pocitů.

Pravděpodobnost, že budete nespokojeni je totiž velmi malá. Ale přesto to chci ještě zopakovat: opravdu nic neriskujete.

Za svým know-how si stojím na 100%! Ovšem pokud budete mít pocit, že hodnota prostě není tak vysoká, jak jsem slíbil na této stránce, pak Vám osobně vrátím Vaši počáteční investici. Nic neriskujete! Ale... 

Riskujete pouze tím, že si dnes nedáte šanci! Zní to fér?

Musíte jednat rychle, protože...

...čas hraje proti Vám! Máte ještě

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!


Akce "kniha ZDARMA" je limitovaná a ukončím hned po dosažení limitu 3.000 kusů. Dnes máte záruku podmínek této akce!

Nahlédněte do knihy...

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!

 

CO MUSÍTE VĚDĚT: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!