Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Jmenuji se Jirka Mazur a napsal jsem pro Vás knihu o mojí cestě do světa burzy. Je to kniha o vydělávání peněz a investování na burze. Je z praxe, ze života, obsahuje příběhy, návody, řešení a doporučení k tomu, jak začít a hlavně jak uspět na burze. Napsal jsem tuto knihu pro přátele a zájemce o to, co děláme a jak to děláme. Knihu běžně prodávám za 990 korun, ale...

Chci tuto knihu doručit těm z Vás, kteří možná na podobnou příležitost čekají, hledají cestu, jak vydělávat a chtějí se o této možnosti dozvědět více! Proto jsem se rozhodl pro tuto akci:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Tato akce má tato omezení:

 • 1
  Rozdáme pouze 5.000 knih! Kdo to nestihne, může si knihu koupit, pokud zůstane skladem...
 • 2
  Tato akce platí pouze v květnu 2023. Kdo to prošvihne, má smůlu...
 • 3
  Když rozdáme těchto 5.000 knih dříve, akci ukončíme. Proto nečekejte, až dojde tento odpočet:
 • 4
  Knihu máte zdarma - zaplatíte jen 97 korun za doručení k Vám.

Nezmeškejte tuto šanci. Akci ukončíme dříve, pokud naplníme limit 5.000 rozdaných knih. Jděte na to!

S knihou ŽIVOT NA BURZE získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji ještě můžete mít zdarma do rozeslání limitované nabídky 5.000 kusů. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, férově a pravdivě! Investujte do sebe, svého finančního vzdělání a do nové příležitosti!

Tím, že zjistíte nové věci, nic neriskujete a dáváte si nové možnosti a šance


Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život!

Zjistěte si, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion. Začněte bez rizika!

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Knihu si před Vámi pořídilo již 15 tisíc lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 2 990 Kč.

V květnu můžete získat tuto knihu v akci zdarma!

 • Zaplatíte pouze balné a poštovné 97 korun!
 • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 2 990 korun, které mi platit nebudete!
 • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete! Je to fér nabídka?

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a takto kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kvalifikovaným investorem!

MUSÍTE VĚDĚT: Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít a uspět na burze bez rizika a jednoduše! Je z praxe, ze života, pravdivá!

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

Svoboda, čas, peníze... Buď je chcete, nebo ne! To je vaše volba!

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. 

Právě proto vznikla moje kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Mít pro sebe dostatek svobody, nezávislosti, času pro sebe i peněz - to je otázka rozhodnutí a volby. Jak myslíte, tak se máte!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Objednejte nyní v akci a získejte II. vydání knihy v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

 

Napište mi, komu budu knihu posílat:

UPOZORNĚNÍ! Možnost získat knihu v akci zdarma skončí nejpozději 31. května, nebo dříve, bude-li naplněn limit 5.000 rozdaných knih!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny placený Extra VIP Packet ***** VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Objednává si jej 34 % čtenářů ihned. 

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

V akci mám pro Vás knihu zdarma! Je nabitá příběhy, informacemi a návody, za které bych si mohl účtovat tisíce. Ale pošlu Vám tuto knihu jen za poštovné. Mohu si to dovolit, protože vydělávám jinde. Vím, že Vám tím pomohu v začátcích způsobem, ve který já jsem nemohl ani doufat. Máte to prostě ode mě gratis! Ale nesmíte dlouho váhat, akce platí pouze krátkou dobu! 

Moje nabídka je: V květnu rozdáváme 5.000 knih ZDARMA!

Proč to dělám? Proč dávám takto knihu zdarma? Třeba pro to, abych dal jiným lepší šance, než jak jsem to měl já na začátku. Také proto, že rozšiřujeme komunitu šikovných a svobodných lidí, kterých je v systému jako jehel v kupce sena. Hlavní důvod je, že hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře. Je to náš životní styl a poslání!

HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE!

Je to báječné vydělávat peníze jednoduše, když se to umí!
 • Zjistěte, zda je toto podnikání pro Vás!?
 • Třeba v sobě právě Vy objevíte talent na peníze z burzy?
 • Nikdy to nezjistíte, dokud si to nevyzkoušíte!
 • Prostě si tuto knihu přečtěte a uvidíte!

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Právě teď můžete v akci získat II. vydání knihy v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

Objednejte nyní v akci a získejte knihu v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní vše zdarma pouze za poštovné!

 

Napište mi, komu budu knihu posílat:

UPOZORNĚNÍ! Možnost získat knihu v akci zdarma skončí nejpozději 31. května, nebo dříve, bude-li naplněn limit 5.000 rozdaných knih!

Knihu zdarma mohu posílat do vyčerpání limitu 5.000 knih, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!