Toto je řešení pro odvážné, motivované a podnikavé lidi!

Najděte způsob, jak vydělat více peněz jednodušším způsobem, než je práce pro někoho! Zařaďte se mezi

7 % lidí, kteří mají více finanční svobody a času !

Kniha ŽIVOT NA BURZE je o tom, jak začít na burze a zejména, jak na burze uspět! 

Obsahuje příběhy a prověřené postupy autora a jeho par'táků na burze › bez příkras, napřímo a pravdivě. Kniha je ze života a praxe a stala se bestsellerem během jediného roku!

JAK USPĚT NA BURZE?

Získejte zkušenosti autora k tomu, jak na burze začít, uspět a investovat!

Úspěch patří těm, kdo vidí budoucnost dříve, než ostatní. Naučím Vás na burze ziskové predikce se sázkou na budoucnost s úspěšností 80 až 90 %!

Naše investování na burze má dvě složky. Ta první je "pasívní" a je téměř bez práce › je to úročení účtů s funkcí složeného úročení. Ta druhá je o akci › obchodujeme na burze bezpečně a ziskově. Dám vám postup a návod k tomu, jak to děláme!

"Opravdu chci na burze uspět, abych vydělával peníze jednoduše a získal svůj čas a život pod vlastní kontrolu. Svobodu a nezávislost miluji..."

Je to i vaše vize a přání? Vsadím se, že ano!

Pravdou ale je, že když si nezjistíte, o čem je náš "život na burze" a nevyzkoušíte si to, nikdy nebudete vědět, zda je tato příležitost i pro Vás!

Pokud se rozhodnete věnovat obchodování na burze a chcete na ní uspět, musíte být připraveni investovat svůj čas a energii do vzdělávání a získání dovedností

Zde je několik klíčových faktorů, které mohou být důležité pro vaše úspěšné obchodování na burze:

 • Odvaha a touha: Je důležité mít odvahu a touhu riskovat a vyzkoušet si tuto činnost...
 • Vzdělávání: Pro úspěšné obchodování na burze je nutné se neustále vzdělávat...
 • Správné zpracování informací: Při obchodování na burze je nutné umět zpracovávat informace z různých zdrojů...
 • Práce s rizikovým kapitálem: Je třeba se naučit pracovat s rizikovým kapitálem...
 • Analýza tržních příležitostí: Je důležité se naučit analyzovat tržní příležitosti a využívat je k ziskovým obchodům. 
 • Disciplína: Pro úspěšné obchodování na burze je nutné udržovat disciplínu v obchodování a dodržovat stanovené obchodní plány. 
 • Dovednost: Je důležité osvojit si nejdůležitější dovednost a tou je schopnost vydělávat peníze!

Pravděpodobně ale můžete mít obavy z mnoha okolností!

Možná Vaše pokusy na burze nedopadly dobře, nebo máte z toho druhu investování respekt. Nejspíše přemýšlíte o tom

JAK USPĚT NA BURZE

a jak neprodělávat peníze. Šance je to lákavá, ale...

 • Bojíte se ztráty peněz. Je to oprávněná obava, pokud si budete na burze počánat naivně a málo kompetentně
 • Máte obavu z náročnosti a porozumění věcí. Tomu rozumím a mám na to řešení...
 • Můžete se obávat selhání, nepoznaných rizik a okolností...
 • Máte strach, co tomu řekne vaše okolí a zda vás podpoří?
 • Přemýšlíte o sobě, věříte si? Co vaše motivace, odvaha, podnikavost a vaše já toužící po větší porci svobody a nezávislosti... Co vám napovídá?

Co kdybych vám řekl, že se to můžete naučit bez rizika ztráty peněz, formou hry, prověřenými postupy, jednoduše a tak, aby vás to opravdu bavilo?

Mám pro vás dobrou zprávu!

Podnikám na burze přes 20 let. Všechny tyto naděje a obavy jsem také řešil. Prošel jsem si ztrátami a neúspěchy, jejiž příčiny ve své knize pravdivě popisuji. Ale nevzdal jsem to, protože touha po nezávislosti byla silnější, než frustrace z dočasných neúspěchů.

Právě proto jsem napsal tuto knihu, vlastně dvě knihy v jedné:

Dozvíte se bez příkras, napřímo a pravdivě:

 • Jak jsem na burze začínal a co může čekat i vás!
 • Jak jsem prošel údolím stínů a neúspěchů a jak jsem uspěl!

USPĚT NA BURZE je cíl každého, kdo to na na burze vyzkouší, ale...

Přesto, že jde technicky o nejjednodušší způsob vydělávání peněz legálně a poctivě, o kterém vím, nebudu vám vyprávět pohádky, že je to snadné a že je to pro každého! Zjistíte:

 • Proč vzdělávám lidi v oboru, který miluji a který mě naplňuje!
 • Přečtete si i jejich příběhy a zkušenosti!

Najdete pro sebe návody, zkratku a vše potřebné pro to, abyste na burze mohli začít a abyste uspěli a nemuseli postupovat náročné experimenty a složité postupy. Podávám vše jednoduše, srozumitelně!

O čem je dvojkniha ŽIVOT NA BURZE & JAK ZAČÍT NA BURZE

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě.

Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému invoestování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody.

Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE! VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Nejvyšší formou bohatství je, když se ráno probudíte a můžete si říci: „Dnes si mohu dělat, co chci.” Lidé chtějí být bohatší, aby byli šťastnější. Štěstí je ale zapeklitá záležitost, protože každý jsme jiný. Pokud se ale něco opakuje ve všech definicích „štěstí“, pak je to touha mít svůj život pod kontrolou.

Schopnost dělat něco, co opravdu chcete, kdy chcete, s kým chcete a jak dlouho chcete, je nedocenitelná. Je je to největší dividenda a hodnota, kterou peníze nabízejí. Proto je moudré získat k penězům a k možnosti investování takový vztah, aby byla tato dividenda a hodnota k mání. Co myslíte? 

Vím, jaké to je, když nemáte život pod kontrolou. Proto jsem udělal vše, abych to změnil. O tom, jak se mi to podařilo a co jsem pro to vše udělal, je moje kniha, kterou právě teď můžete získat. Může to být cesta, která vás bude inspirovat. Zde jsou fakta, jak lidé přemýšlí o hodnotách, o kterých je zde řeč:

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova "svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz" jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finanční vzdělání a získáte novou příležitost! Získejte jednoduše moje draze zaplacené zkušenosti a jděte na to!

Napsal jsem pro Vás knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, napřímo a pravdivě! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život! Toto je již II. vydání knihy a mizí nám ze skladů rychle. Proto neváhejte a zjistěte si, jak knihu získat, co k ní dostanete a jaké jsou moje garance a záruky!

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

Svět financí, burzy a velkých peněz se vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!