Hodnotné know-how ZDARMA

Vydělávejte více peněz a získejte čas a svobodu, o které sníte. Stačí si osvojit zásadní myšlenky, které Vám zajistí hojnost!

Možná patříte mezi podnikavé lidi, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Ti nejúspěšnější už to dávno znají! Chcete vědět, jak na to? 

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova - svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz, jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak...

Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Bohatství Vám nespadne do klína, je třeba pro něj něco udělat. Rozšířit si vzdělání, osvojit si myšlení těch nejlepších, ale hlavně být motivován! Tato přednáška Vám otevře oči!

ZJISTÍTE:

  • Jak vzniká bohatství v investování
  • Několik zásad vědomého investování
  • Co je „Život na burze” a proč jej sdílím
  • Jak začít na burze a získat kompetence

PŘIDÁM VÁM TAKÉ OBSAH PŘEDNÁŠKY V PDF

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

 

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Když jsem si pro Vás tuto přednášku o bohatství připravoval, přemýšlel jsem nad důvody, proč jsem začal před lety podnikat. Prvním z důvodů, proč jsem začal před lety podnikat, bylo, že jsem chtěl vydělat více peněz a měl jsem jakési tušení, že bych mohl vytvářet i něco jako bohatství. Chtěl jsem mít hojnost ve svém životě. Na všechno, co v životě děláme, jak žijeme, co potřebujeme, ať je to zdraví, ať jsou to vztahy v rodině, ať jsou to věci jako oblečení, bydlení, cestování, kvalita života, na to prostě peníze potřebujeme. 

Dospěl jsem k velmi zajímavým závěrům. A o ty se s vámi nyní podělím.

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!