Know-how, které Změnilo život už více než 2 000 začínajících investorům

Vydělávejte více peněz a získejte čas a svobodu, o které sníte. Stačí vědět jednu zásadní věc, kterou 83 % investorů podceňuje.

Možná patříte mezi menšinu oněch 17 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? 

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova - svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz, jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak...

Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finanční vzdělání a získáte novou příležitost! Jděte na to!

ZJISTÍTE:

  • Jak vzniká bohatství v investování
  • Několik zásad vědomého investování
  • Co je „Život na burze” a proč jej sdílím
  • Jak začít na burze a získat kompetence

PŘIDÁM VÁM TAKÉ OBSAH PŘEDNÁŠKY V PDF

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

 

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Když jsem si pro Vás tuto přednášku o bohatství připravoval, přemýšlel jsem nad důvody, proč jsem začal před lety podnikat. Prvním z důvodů, proč jsem začal před lety podnikat, bylo, že jsem chtěl vydělat více peněz a měl jsem jakési tušení, že bych mohl vytvářet i něco jako bohatství.

Chtěl jsem mít hojnost ve svém životě. Na všechno, co v životě děláme, jak žijeme, co potřebujeme, ať je to zdraví, ať jsou to vztahy v rodině, ať jsou to věci jako oblečení, bydlení, cestování, kvalita života, na to prostě peníze potřebujeme. 

Dospěl jsem k velmi zajímavým závěrům. A o ty se s vámi nyní podělím.

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!