Kniha, která Změnila život už více než 2 000 začínajících investorům

Vydělávejte více peněz na burze a získejte svobodu, o které sníte. Stačí vědět jednu zásadní věc, kterou 83 % investorů podceňuje.

Možná patříte mezi menšinu oněch 17 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

O čem je dvojkniha ŽIVOT NA BURZE & JAK ZAČÍT NA BURZE

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě.

Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému invoestování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody.

Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

ZJISTĚTE, JAK KNIHU ZÍSKAT
A JÁ VÁM IHNED PO ZADÁNÍ KONTAKTU

zpřístupním krátkou videopřednášku a PDF na téma

JAK VYTVÁŘET BOHATSTVÍ 

ZJISTÍTE:

  • Jak vzniká bohatství v investování
  • Několik zásad vědomého investování
  • Co je „Život na burze” a proč jej sdílím
  • Jak začít na burze a získat kompetence

PŘIDÁM VÁM TAKÉ OBSAH PŘEDNÁŠKY V PDF

PŘEDNÁŠKU A PDF ZÍSKÁTE IHNED!

« stačí zadat jméno, e-mail »

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě. Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody. Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova - svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz, jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finanční vzdělání a získáte novou příležitost! Jděte na to!

Napsal jsem pro Vás knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji ještě můžete mít za polovinu ceny, dopravu a poštovné uhradím za Vás. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, napřímo a pravdivě! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život! Toto je již II. vydání knihy a mizí nám ze skladů rychle. Proto neváhejte a zjistěte si, jak knihu získat, co k ní dostanete a jaké jsou moje garance a záruky!

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

Svět financí, burzy a velkých peněz se vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Akcie, komodity, forex, finančí trhy, burza. Ano, je to svět, který je pro většinu lidí obestřen tajemstvím, mýty a nepochopením. Spolu se svými parťáky jsme vám prošlapali cestu a chceme vám ukázat, že je možné na burze uspět jako individuální investor a že se lze tomuto řemeslu naučit. Poučíte se z našich nezdarů, experimentů a náročného hledání a získáte totální zkratku a esenci úspěšných postupů! Mějte ale na paměti, že je to jen kniha! Nečekejte zázračné návody na snadné zbohatnutí. To, co získáte je › poctivé know-how, postupy a návody prověřené praxí a zkušenostmi!

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné za polovinu ceny a doručení i poštovné zaplatím za Vás!

.

 

.

Podmínky akce:

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci za polovinu ceny, knihu doručíme zdarma!

  • Zaplatíte pouze polovinu + balné, doručení a poštovné také zaplatíme za Vás!
  • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 2 990 korun, které mi platit nebudete!
  • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete! Je to fér akce!
  • Knihu si před Vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 2 990 Kč a novou příležitost k tomu, jak se naučit vydělávat na burze!

Ke knize získáte zdarma bonusy v hodnotě 2 990 korun!

Zjistěte, jak knihu získat a já vám ihned po zadání kontaktu zpřístupním krátkou přednášku a její obsah v PDF!


Zjistěte, jak můžete tuto knihu s bonusy získat a proč ji chcete vlastnit. Přednášku jako dárek získáte ihned!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!

Toto je nabídka pouze pro motivované, odvážné a podnikavé lidi. Pokud patříte mezi ně, dejte nám vědět a nabídka je ihned vaše. Vaše rezervace zájmu je nezávazná, na další stránce zjistíte více!


Ke knize můžete podle svého výběru získat navíc:

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Můj (tajný) doporučující ✭✭✭✭✭ návod:

ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny VIP Packet - servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří mají dostatek kapitálu, vědí, co chtějí a proč. Můžete získat skvělou podporu a servis pro své investiční záměry ihned. Více na další stránce. Tento VIP Packet si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné za polovinu ceny a doručení i poštovné dnes zaplatím za Vás!

Zjistěte, jak můžete tuto knihu s bonusy získat a proč ji chcete vlastnit!

Toto je nabídka pouze pro motivované, odvážné a podnikavé lidi. Pokud patříte mezi ně, dejte nám vědět a nabídka je ihned vaše. Vaše rezervace zájmu je nezávazná, na další stránce zjistíte více!

Navíc získáte:

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

IHNED PO REGISTRACI ZÁJMU ZÍSKÁTE:

Nahlédněte do knihy...

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!