Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? 

 Mám pro Vás dobrou zprávu! Úspěšně se zabývám přes 20 let investováním na burze a napsal jsem pro vás tuto knihu:

 Možná zaváháte a řekněte si, je to pro mně?

Nikdy to nebudete vědět, když si knihu nepřečtete! Možná toužíte po větší porci svobody, nezávislosti, času pro sebe a po lepším životu a říkáte si, až někdy, později...  Nemám čas, peníze, nemohu, protože...

Ale realita je takto:

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

TOTO JE UKÁZKA Z MÉHO REÁLNÉHO ÚČTU NA BURZE, ZISK 2 916 EUR ZA PÁR HODIN "PRÁCE" A PŘEMÝŠLENÍ. CHCETE TO UMĚT TAKÉ?

 Přečtěte si více o tom, proč mít tuto knihu!

-  Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě. Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému invoestování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody. Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

Svět financí, burzy a velkých peněz se vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Akcie, komodity, forex, finančí trhy, burza. Ano, je to svět, který je pro většinu lidí obestřen tajemstvím, mýty a nepochopením. Spolu se svými parťáky jsme vám prošlapali cestu a chceme vám ukázat, že je možné na burze uspět jako individuální investor a že se lze tomuto řemeslu naučit. Poučíte se z našich nezdarů, experimentů a náročného hledání a získáte totální zkratku a esenci úspěšných postupů! Mějte ale na paměti, že je to jen kniha! Nečekejte zázračné návody na snadné zbohatnutí. To, co získáte je › poctivé know-how, postupy a návody prověřené praxí a zkušenostmi!

Nahlédněte do knihy, ve které Vám

prozradím, jak to dělám!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

Máte moje garance kvality obsahu i vrácení peněz, pokud zjistíte, že kniha prostě není pro Vás! Nic tedy neriskujete. Je to pouze kniha, ale...

Je třeba vzít na vědomí, že investování a obchodování na burze není pro každého a že to není instantní návod na peníze a štěstí. Pro své výsledky a zisky musíte být schopni něco udělat. Začněte vzděláváním a následně získejte zkušenostikompetence pro investování.

Jak ale zjistíte, že je tato příležitost právě pro vás? Prostě si ji musíte vyzkoušet, jinak nikdy nezjistíte, zda právě Vy v sobě máte talent na peníze. Naštěstí se vše můžete učit jednoduše a bez rizika. Podpoříme Vás způsobem, ze kterého budete nadšeni.

Moje kniha je napsána bez příkras, tedy žádné přehánění, nereálné sliby a vzdušné zámky nečekejte. Napřímo Vás zasvětím do úskalí a rizik a povím Vám, jak jim čelit, abyste mohli s přehledem a pravidelně inkasovat zisky.

Pravdivě podávám svůj příběh a cestu, úspěchy i neúspěchy a zjistíte, jak se můžete levně poučit z mých draze zaplacených zkušeností.

Tato kniha není vhodná pro lidi, kteří doufají ve vyřešení neutěšené finanční situace, nebo nejsou mentálně schopni řešit náročnější úkoly a situace. Děkuji za pochopení!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci za čtvrtinu ceny, knihu doručíme zdarma!

  • Zaplatíte pouze čtvrtinu + balné, doručení a poštovné také zaplatíme za Vás!
  • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 2 990 korun, které mi platit nebudete!
  • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete! Je to fér akce!
  • Knihu si před Vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 2 990 Kč a novou příležitost k tomu, jak se naučit vydělávat na burze!

Knihu za čtvrtinu ceny budu posílat do vyčerpání zásob. Můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Zjistěte, jak můžete tuto knihu získat!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!