V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné za polovinu ceny a doručení i poštovné zaplatím za Vás!

Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě. Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody. Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova "svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz" jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finační vzdělání a získáte novou příležitost! Jděte na to!

Napsal jsem pro Vás novou knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji ještě můžete mít za 25 % původní ceny, dopravu a poštovné uhradím za Vás. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, napřímo a pravdivě! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život! Toto je již II. vydání knihy a mizí nám ze skladů rychle. Proto neváhejte a zjistěte si, jak knihu získat, co k ní dostanete a jaké jsou moje garance a záruky!

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

.

 

.

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci za čtvrtinu ceny, knihu doručíme zdarma!

  • Zaplatíte pouze čtvrtinu ceny + balné, doručení a poštovné také zaplatíme za Vás!
  • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 2 990 korun, které mi platit nebudete!
  • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete! Je to fér akce!
  • Knihu si před Vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 2 990 Kč a novou příležitost k tomu, jak se naučit vydělávat na burze!

Zjistěte, jak můžete tuto knihu získat!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

DŮLEŽITÉ: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…"

- Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře!

ŽIVOT NA BURZE

Svoboda, čas, peníze... Buď je chcete, nebo ne! To je vaše volba!

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. 

Právě proto vznikla moje zbrusu nová kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Mít pro sebe dostatek svobody, nezávislosti, času pro sebe i peněz - to je otázka rozhodnutí a volby. Jak myslíte, tak se máte!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

Zjistěte, jak můžete tuto knihu získat!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Můj (tajný) doporučující ✭✭✭✭✭ návod:

"ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze"

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

Máte moje garance kvality obsahu i vrácení peněz, pokud zjistíte, že kniha prostě není pro Vás! Nic tedy neriskujete. Je to pouze kniha, ale...

Je třeba vzít na vědomí, že investování a obchodování na burze není pro každého a že to není instantní návod na peníze a štěstí. Pro své výsledky a zisky musíte být schopni něco udělat. Začněte vzděláváním a následně získejte zkušenostikompetence pro investování.

Jak ale zjistíte, že je tato příležitost právě pro vás? Prostě si ji musíte vyzkoušet, jinak nikdy nezjistíte, zda právě Vy v sobě máte talent na peníze. Naštěstí se vše můžete učit jednoduše a bez rizika. Podpoříme Vás způsobem, ze kterého budete nadšeni.

Moje kniha je napsána bez příkras, tedy žádné přehánění, nereálné sliby a vzdušné zámky nečekejte. Napřímo Vás zasvětím do úskalí a rizik a povím Vám, jak jim čelit, abyste mohli s přehledem a pravidelně inkasovat zisky.

Pravdivě podávám svůj příběh a cestu, úspěchy i neúspěchy a zjistíte, jak se můžete levně poučit z mých draze zaplacených zkušeností.

Tato kniha není vhodná pro lidi, kteří doufají ve vyřešení neutěšené finanční situace, nebo nejsou mentálně schopni řešit náročnější úkoly a situace. Děkuji za pochopení!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné za 25 % ceny a doručení i poštovné dnes zaplatím za Vás!

Zjistěte, jak můžete tuto knihu získat!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci 😉.

Knihu za čtvrtinu mohu posílat do vyčerpání zásob, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Nahlédněte do knihy...

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce

mimo systém!