JAK ZAČÍT NA BURZE?

Možná si kladete tyto otázky a zajímají Vás na ně odpovědi?

 • Jak začít na burze a proč? O čem je tato příležitost?
 • Jak neprodělat kalhoty a naučit se vydělávat peníze jednoduše?
 • Proč vlastně vyzkoušet a využít tuto příležitost a nevymlouvat se na nejrůznější okolnosti?
 • Může se stát obchodování na burze seriózním zdrojem příjmů a cestou k nezávislosti?

Hodně podobných otázek jsem si dával, když jsem se poprvé o této příležitosti dozvěděl. První informace byla, že je to jednoduchý a poctivý koncept pro vydělávání peněz. Není nic jednoduššího, než během pár minut udělat denně pár obchodů na burze a vedlo toho dělat cokoliv, co chci - odpočívat, relaxovat, pracovat, podnikat. 

 • Odjakživa jsem vyhledával příležitosti. 
 • Byl jsem připraven na změnu a na to, co mi přijde do cesty.
 • Vlastně jsem byl vždy podnikavý a lákaly mě nové věci a možnosti.

Možná jste na tom podobně?

Jste vnitřně připraveni na nové věci, příležitosti, na změnu. Možná je aktivně vyhledáváte? Možná je podvědomě přitahujete, protože ten „běžný“ život v práci, či v náročném podnikání je prostě nuda. Ano, někdy to chce změnu!

Nebo jen řešíte, kde s volnými prostředky, kde a jak investovat. Musí být přece jednodušší způsob, jak množit peníze, než je práce, nebo podnikání? Ano, v to jsem doufal také a proto jsem se do toho pustil.

Vím, že většina lidí na to nemá, ale…

Ale předpokládám, že vy ano!? Neustále mě fascinuje, kolik lidí říká, že by chtěli mít více peněz, více času pro sebe, případně větší svobodu v hektickém životě. Ale většina pro to nikdy nic neudělá. Slyším pouze výmluvy, proč to, či ono nejde, že nemají čas, peníze, něco… A že vlastně ani přesně neví, co chtějí.

Máte takové lidi kolem sebe? Pryč od nich!

Pro to, abyste se mohli pouštět do nových věcí, potřebujete několik ingrediencí:

 1. Čassvobodu věci dělat a příležitosti zkoušet. Když vám něco přijde do cesty a Vy si neuděláte čas vyzkoušet to, co Vám přijde zajímavé, potom prostě nikdy nebudete vědět, jak to funguje! Možnost to udělat je nezávislost, je to návykové!
 2. Potom to chce motivaci. Nejlépe pořádnou, opravdovou motivaci. Motivace na úrovni nadšení a vášně. To je něco jako motor, díky kterému můžete rozjet, co chcete. Můžete udělat a mít vše, na co pomyslíte, když tomu uvěříte a umíte si představit výsledek!
 3. Určitě se hodí ingredience, jakou je odvahapodnikavost. Svět přeje podnikavými lidem. Kdo sedí za pecí a jede na jistotu, nikdy se nikam nedostane. Svět a příležitosti patří odvážným, tak to prostě je. Chce to jen překročit komfortní zónu!
 4. Nejdůležitějšími ingrediencemi jsou dovednostikompetence pro to, co chcete opravdu dělat a v čem chcete uspět. Věci nejdou samy, návody pro snadné zbohatnutí neexistují. Je třeba se vzdělávat, učit se pracovat s informacemi, věci zkoušet a dělat - to je praxe, sbírání zkušeností. Pokud chcete být v čemkoliv úspěšní, musíte být experty a mistry ve svém oboru. 

Vzdělávejte se v tom, v čem chcete uspět!

PROČ ZAČÍT NA BURZE?

Příležitost vydělávat peníze technicky jednoduše, bez papírů a složitostí klasického podnikání, byla hodně lákavá. Když pracujete, vyměňujete svůj čas a energii za peníze, které jsou vždy v omezeném množství. Nikdo Vám nikdy nedá více peněz, než je hodnota Vaší práce na "burze práce“, vezme si Váš čas a svobodu a o nějaké finanční nezávislosti nemůže být ani řeč! Podnikání má svoje výhody, ale bez práce to není a někdy umí pěkně zatápět! Kdo podniká, ví svoje. Proto mě příležitost dělání peněz na burze téměř magicky přitáhla. 

Měl jsem jasno v tom, proč se do toho pustit, ale méně jasno jsem měl v tom, jak začít a jak na to! Měl jsem silnou motivaci, odvahu, byl jsem podnikavý a byl jsem připraven na změnu. Chyběly „pouze“ ty dovednosti!

Jak uchopit začátek a nespálit se?

Kde nalézat zdroje informací? Kde a jak najít ziskový systém? 

Je Vám jasné, že nastalo období učení, zkoušení a také tušíte, že to až tak jednoduché nebylo. Ano, vlastní obchodování na burze a technické základy v zásadě byly jednoduché. Složitější byl proces učení a to, jak fungovala moje hlava. Začátky na burze byly vzrušující, šlo to jako po másle. Rychlé výdělky vystřídaly náročnější situace.

Pochopil jsem, že chci-li uspět, musím zapracovat nejdříve sám na sobě! 

JAK USPĚT NA BURZE?

Zpočátku jsem řešil, proč si tuto příležitost vyzkoušet. Potom, jak se obchodování na burze naučit. Fascinoval mě svět rychlých peněz, nikdy jsem peníze nevydělal tak rychle a jednoduše. Je to magicky přitažlivé! Přesto byly moje výsledky jako na houpačce, nebo spíše jako na horské dráze. Málem jsem to po několika neúspěšných akcích vzdal. Jenže tím bych se vzdal i skvělé příležitosti. Proto jsem začal intenzivně řešit, jak na burze uspět! 

Musel jsem změnit tempo, přístup, metody, postupy a hlavně sám sebe. Ve výsledku se mi to podařilo a právě proto píšu toto poselství s výzvou: „Pojďte do toho!” Vyzkoušejte si vše bez rizika, naučte se základy burzovních spekulací! Protože je opravdu dobré, když se to naučíte a ovládnete tu nejlepší věc, kterou pro sebe můžete udělat a tou je...

DOVEDNOST VYDĚLÁVAT PENÍZE!

Většina lidí, když chce mít více peněz, shání lepší práci, nebo šplhá po kariérním žebříčku. Ti šikovnější jsou na svém a podnikají. Možná vydělávají více peněz, ale málokdy získají více času pro sebe a to, co, po čem touží - štěstí, bohatství... Vlastně ani nemají jasno v tom, o čem štěstí a bohatství může být. Peníze z toho vytěsňují, i když vědí, že jsou důležité. Ale to štěstí...

Bohatství je pro mě nezávislost a štěstí je možnost, mít život a vlastní čas pod kontrolou. Když k tomu přidáte zdraví a peníze, můžete žít život svých snů.

Toto mi burza umožňuje!

Jak se naučit vydělávat peníze na burze a jak získat vytouženou svobodu a nezávislost?

Určitě Vám nebudu věšet bulíky na nos! Vlastně Vám teď již více nebudu vysvětlovat. Můžete si to jednoduše nastudovat sami a můžete levně získat moje draze zaplacené zkušenosti! Svůj příběh na burze a vše, co Vám umožní pochopit základy - jak začít na burze a jak si to bez rizika vyzkoušet, jsem napsal do své knihy, kterou teď můžete jednoduše získat. Přímo zde, na této stránce! 

Právě teď si z této stránky můžete objednat knihu, vlastně dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE
bez příkras, napřímo a pravdivě

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl! 

Kniha je více příběhová. Odhaluji zde okolnosti svého působení na burze. Cestu učení, výhry i prohry. Poučení a inspirace, odpovídám na otázky PROČ to dělat. Motivace je klíč k úspěchu!

Dozvíte se, jak vznikalo naše know-how a proč jsou naše postupy jedinečné. Můžete je následovat! Bude Vás to bavit!

JAK ZAČÍT NA BURZE                          a naučit se (tajný) expertní byznys

Základy, které potřebujete do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Tento byznys a možnost vydělávání peněz jsou z mnoha důvodů většině lidí utajeny. Tato část knihy pojednává nejen o tom, jak si můžete příležitost odtajnit, ale zejména o tom, jak naše podnikání funguje, jak na burze děláme peníze a jak začít!

Kniha tedy odpovídá na otázky JAK. Bez jejich znalostí to raději na burze nezkoušejte!

Není to obyčejná kniha. Je to Váš průvodce na cestu - od prvního řádku až po Vaši akci na burze. Byznys, který dělám, znám jako své boty. 

Bez této knihy to na burze raději ani nezkoušejte!

Je třeba vzít na vědomí, že investování a obchodování na burze není pro každého a že to není instantní návod na peníze a štěstí. Pro své výsledky a zisky musíte být schopni něco udělat. Začněte vzděláváním a následně získejte zkušenostikompetence pro investování.

Jak ale zjistíte, že je tato příležitost právě pro vás? Prostě si ji musíte vyzkoušet, jinak nikdy nezjistíte, zda právě Vy v sobě máte talent na peníze. Naštěstí se vše můžete učit jednoduše a bez rizika. Podpoříme Vás způsobem, ze kterého budete nadšeni.

Moje kniha je napsána bez příkras, tedy žádné přehánění, nereálné sliby a vzdušné zámky nečekejte. Napřímo Vás zasvětím do úskalí a rizik a povím Vám, jak jim čelit, abyste mohli s přehledem a pravidelně inkasovat zisky.

Pravdivě podávám svůj příběh a cestu, úspěchy i neúspěchy a zjistíte, jak se můžete levně poučit z mých draze zaplacených zkušeností.

Tato kniha není vhodná pro lidi, kteří doufají ve vyřešení neutěšené finanční situace, nebo nejsou mentálně schopni řešit náročnější úkoly a situace. Děkuji za pochopení!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

Vše důležité z mé 20leté cesty burzou máte v mojí knize!

Děláme to, co nás baví › děláme peníze na burze. Odměnou je svoboda a náš čas!

Dvojkniha ŽIVOT NA BURZE & JAK ZAČÍT NA BURZE

 • Obsahuje pravdivé příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.
 • Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Právě proto vzniklo už II. vydání této úspěšné kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.

O čem je dvojkniha ŽIVOT NA BURZE & JAK ZAČÍT NA BURZE

Jirka Mazur

Autor knihy
Podnikatel a investor
Zakladatel KLUBU IN IN

✭✭✭✭✭

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě.

Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Zjistíte, jak se lze z pozice neúspěšného začátečníka propracovat k úspěšnému invoestování a ziskovému řízení investic na burze. Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody.

Tato kniha může být Váš začátek a vtupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Nejvyšší formou bohatství je, když se ráno probudíte a můžete si říci: „Dnes si mohu dělat, co chci.” Lidé chtějí být bohatší, aby byli šťastnější. Štěstí je ale zapeklitá záležitost, protože každý jsme jiný. Pokud se ale něco opakuje ve všech definicích „štěstí“, pak je to touha mít svůj život pod kontrolou.

Schopnost dělat něco, co opravdu chcete, kdy chcete, s kým chcete a jak dlouho chcete, je nedocenitelná. Je je to největší dividenda a hodnota, kterou peníze nabízejí. Proto je moudré získat k penězům a k možnosti investování takový vztah, aby byla tato dividenda a hodnota k mání. Co myslíte? 

Vím, jaké to je, když nemáte život pod kontrolou. Proto jsem udělal vše, abych to změnil. O tom, jak se mi to podařilo a co jsem pro to vše udělal, je moje kniha, kterou právě teď můžete získat. Může to být cesta, která vás bude inspirovat. Zde jsou fakta, jak lidé přemýšlí o hodnotách, o kterých je zde řeč:

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova "svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz" jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finanční vzdělání a získáte novou příležitost! Získejte jednoduše moje draze zaplacené zkušenosti a jděte na to!

Svět financí, burzy a velkých peněz se vám může zdát složitý...

... ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Akcie, komodity, forex, finančí trhy, burza. Ano, je to svět, který je pro většinu lidí obestřen tajemstvím, mýty a nepochopením. Spolu se svými parťáky jsme vám prošlapali cestu a chceme vám ukázat, že je možné na burze uspět jako individuální investor a že se lze tomuto řemeslu naučit. Poučíte se z našich nezdarů, experimentů a náročného hledání a získáte totální zkratku a esenci úspěšných postupů! Mějte ale na paměti, že je to jen kniha! Nečekejte zázračné návody na snadné zbohatnutí. To, co získáte je › poctivé know-how, postupy a návody prověřené praxí a zkušenostmi!

CO ŘÍKAJÍ O KNIZE TI, KDO UŽ JI MAJÍ?

Víte, že 93 % procent lidí nemá peníze, čas ani svobodu tak, jak by chtěli, protože nevědí to, co zná jen 7 % vítězů?! Zjistěte, proč si tyto postupy k chytrému podnikání na burze a cestu k finanční nezávislosti spolu se mnou tito lidé zvolili!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co říkají další nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

Nahlédněte do knihy...

Knihu si již přečetlo přes 13 tisíc lidí!

Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Naše cesta a řešení je vědomé investování na burze. S riziky pod kontrolou jdeme za většími penězi. Jste připraveni?

 Přemýšlíte, jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné za polovinu ceny a doručení i poštovné zaplatím za Vás!

Získejte dvě knihy v jedné! 300 stran o tom, proč a jak začít na burze. Prověřeno praxí 20 let a příběhy stovek lidí!

Objednejte si dnes mou zbrusu novou knihu za polovinu a k tomu zdarma získáte bonusy za 2 990 Kč! Doručení, balné a poštovné za Vás uhradím!

Knihu prodávám za cenu 980 korun plus DPH. Dnes pro Vás mám tuto knihu za polovinu. Dnes ušetříte polovinu ceny a náklady za doručení, balné a poštovné, toto uhradím za Vás.  Kniha má formát B5 a více než 300 stran textu. Máte moji garanci kvality i vrácení ceny. Pokud se Vám kniha nebude líbit a vrátíte nám ji nepoškozenou, vrátím Vám peníze bez dalších otázek!

 • Dnes máte knihu ZA POLOVINU
  To jest nezaplatíte částku 980 korun, ale jen polovinu. Druhá polovina ceny jde na mě, máte to dnes výhodněji!
 • Zaplatím za Vás náklady na doručení!
  Ano, přispěju Vám a zaplatím vše další za Vás! Je to fér nabídka!
 • Odeslání do 14 dnů
  Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání
 • DŮLEŽITÉ:
  Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!

.

.

 • Garance kvality obsahu a vrácení peněz
  Vrátím Vám peníze bez dalších otázek, pokud zjistíte, že není pro Vás! Vím, že si to mohu dovolit, jsem si jistý kvalitou obsahu a přínosem pro Vás. Potvrzuji to mí klienti a čtenáři knihy. Ještě ji nikdo nevrátil!

DNES VÁM KE KNIZE PŘIDÁM HODNOTNÉ BONUSY, KTERÉ NELZE JINDE A JINAK ZÍSKAT!

Dnes Vám ke knize zdarma přidám:

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika

  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup Vám ušetří čas a peníze a usnadní Vaše začátky.

 • BONUS 2: O investování a svobodě

  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si na rovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.

 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali

  Seznámím Vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata knihy o aktuální dění, vtáhnu Vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Tyto bonusy si cením na částku 990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy ke knize zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu Vám dnes ke knize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 2000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata knihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

DNES EXKLUZIVNĚ MŮŽETE KE KNIZE PŘIDAT

navíc dva doplňky pro rychlejší start na burze:

 • 1
  Můj (tajný) doporučující návod:

ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Dnes zaplatíte místo 3 000 Kč
pouze 487 korun
+ DPH!

Tento minikurz si ke knize kupuje 42 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Dnešní nabídka je fér!

DŮLEŽITÉ: Je to na Vás, zda si tento návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ pořídíte. Vím, že je to dobrá investice, která Vám ušetří desítky, možná stovky hodin času a také obsahuje pár vychytávek, na které byste možná sami vůbec nepřišli. Určitě to oceníte!

 • 2
  Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭

Welcome Call  + individuální vzdělávací servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem Welcome Callu je je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou!

Nečekejte, až na Vás dojde řada

a začněte na burze dříve a výhodněji, než ostatní!

Tento VIP servis a packet si kupuje 34 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Toto je VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří mají dostatek kapitálu, vědí, co chtějí a proč. Nechtějí a nemusí čekat, prostě předběhnou frontu a získají VIP servis a podporu pro start na burze včetně nejvýhodnějších podmínek!

DŮLEŽITÉ:

Pořízením tohoto VIP packetu nám dáváte na vědomí informaci, že disponujete rizikovým kapitálem jako potenciálně kvalifikovaný investor a přejete si od začátku VIP přístup a servis. Zajistíte si možnost úvodního Welcome Callu, uvítacího hovoru, v rámci kterého probereme Vaše investiční cíle a záměry a probereme přednostně nejlepší variantu a cestu pro to, jak tyto záměry naplnit. Nemusíte "čekat ve frontě", až na Vás dojde řada. Nemusíte čekat na běžné e-mailové informace řadu týdnů, prostě se Vám ozveme hned!

Peníze a aktivní zájem ukážou směr a cestu těm, kdo chtějí být první!

Dnes zaplatíte místo 5 000 Kč
pouze 990 korun
+ DPH!

VAŠE OBJEDNÁVKA

Nečekejte již na nic a objednejte si knihu

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

JAK ZAČÍT NA BURZE

a jak se naučit (tajný) expertní byznys

UPOZORNĚNÍ! MOŽNOST ZÍSKAT KNIHU V AKCI ZA POLOVINU TRVÁ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB II. VYDÁNÍ!

UPOZORNĚNÍ! Včasnou objednávkou si zajistíte poslání knihy v nejbližším možném termínu! Ale jinak no-stress, odpočet je míněn pouze jako malé nakopnutí k akci .

Objednávka knihy je dnes

místo 980  Kč ZA POLOVINU, tedy 490 korun bez DPH, uhradím za Vás náklady na doručení, balné a poštovné v celkové výši 197 Kč!

Nečekejte již na nic a získejte dvě knihy v jedné, které Vám ukážou směr a cestu k životnímu stylu úspěšného podnikání na burze...

⬇︎⬇︎⬇︎

ANO, CHCI SI OBJEDNAT KNIHU 

pouze za polovinu ceny (dvou lístků do kina) 490 korun a vím, že tím dostanu  slevu 50 % z ceny knihy, dále získám zdarma bonusy v hodnotě 2 990 korun a doručení knihy v ceně 197 korun budu mít zdarma. 

      Celkem tak ušetřím 3 677 korun a vím, že si navíc mohu objednat:

 • (Tajný) návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ & 7 kroků pro úspěšný start na burze za cenu 487 korun místo plné ceny 3 000 korun.
 • Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭ (Welcome Call  + individuální vzdělávací servis + individuální plán). Získejte VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří nechtějí čekat ve frontě a mají jasno ve svých záměrech. Zaplatíte pouze 990 korun místo plné ceny 5 000 korun.

Vím, že za cenu 490 korun knihy s bonusy, pořizovací ceny návodu ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ za 487 korun a pořizovací ceny VIP packetu za 990 korun získám celkovou slevu v celkové výši  10 200 korun!

Částky jsou uvedeny bez DPH.

⬇︎⬇︎⬇︎


CELKOVÁ HODNOTA 12 167 Kč !!!

Dnes místo 12 167  pouze za 490 + 487 + 990 Kč = 1967 Kč při využití celé nabídky. Objednat si můžete samozřejmě pouze knihu...

 • Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 
 • Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny placený extra VIP Packet ✭✭✭✭✭. Tento VIP packet Vám umožní přednostní Welcome Call, přednostní servis a podporu pro naplnění Vašich záměrů a také umožní individuální nastavení vzdělávacího a investičního plánu. Tento VIP packet si kupuje 34 % čtenářů ihned. Poznáme se spolu dříve, než s ostatními! Nečekejte ve frontě!

 • Samozřejmě si můžete pořídit pouze knihu v této akci a další vzdělávání, nebo investiční plány řešit kdykoliv později. Kniha sama o sobě Vám dá kvalitní základy o investování na burze, doplníte si finančí vzdělání. Oba doplňkové produkty si můžete pořídit kdykoliv později za plnou cenu.

⬇︎⬇︎⬇︎

Vyplňte fakturační údaje

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzů HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!